Informacja o najbliższych posiedzeniach Rady Pedagogicznej

Opublikowano w Życie szkolne

W dniu 27.08.2019, o godzinie 9.00, odbędzie się Posiedzenie Rady Pedagogicznej nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Podstawowej nr 3, natomiast w dniu 29.08.2019, o godzinie 10.00, odbędzie się Posiedzenie Rady Pedagogicznej nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego oraz wszystkich dotychczasowych szkół podstawowych.

Podróż jako początek wakacji...

Opublikowano w Życie szkolne

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, nagradzania najlepszych, podziękowań za pracę. Nie inaczej było i w tę środę (19 czerwca). Najpierw wielu uczniów odebrało statuetki Wawrzynów i Glorii w kategorii nauka, sport lub twórczość artystyczna. Następnie były nagrody książkowe lub bony do księgarni. Odczytano również uczniów, którym przyznano stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe, a także tych, którzy zasłużyli na pochwały.

Obóz naukowy w Kotlinie Kłodzkiej

Opublikowano w Życie szkolne

W dniach 6 - 8 czerwca 2019r. 15 uczniów z klasy III c wzięło udział w trzydniowym obozie naukowym w Międzygórzu. Wycieczka nie polegała tylko na zabawie czy zwiedzaniu lecz przede wszystkim realizowany był na niej geograficzno - matematyczny program naukowy nawiązujący do realizowanej przez trzy lata innowacji pedagogicznej. 

Literacko o siatkówce

Opublikowano w Życie szkolne

31 maja został podsumowany ogólnopolski konkurs „Siatkówka – sport, co łączy a nie dzieli”. W tej edycji jury oceniło 42 prace z 17 szkół. Naszą szkołę reprezentowali Aleksandra Malcher, Marcel Henczyca, Paulina Boduch, Anna Sobiech i Wiktoria Krzywoszyja. Dziewczęta napisały własne fraszki na cześć wybranych siatkarzy. Marcel wybrał opowiadanie, w którym wcielił się w selekcjonera kadry narodowej. Podobnie jak w poprzedniej edycji i tym razem zdobyliśmy trzy nagrody: Paulina Boduch (I miejsce), Ola Malcher (III miejsce) i Marcel Henczyca (wyróżnienie).