Pochwały Dyrektora - I semestr 2013/14

Opublikowano w Życie szkolne

Pochwały dyrektora szkoły I semestr 2013/2014

Wzorowa frekwencja
1. Malcher Maksymilian IB
2. Schudok Marcel IB
3. Zasobniak Marta IB
4. Adaszyńska Nikola IC
5. Kacy Patryk IC
6. Kozińska Ewa IC
7. Maksymiuk Piotr IC
8. Wasik Agnieszka IC
9. Bar Damian ID
10. Jantos Paulin IE
11. Jakubowski Gracjan IE
12. Lekka Katarzyna IE
13. Strońska Weronika IE
14. Banach Laura IIA
15. Banach Viktoria IIA
16. Dziekan Karolina IIA
17. Joachim Natalia IIA
18. Sławski Igor IIA
19. Wrześniewska Patrycja IIA
20. Garbowska Roksana IIC
21. Kramkowski Martin IID
22. Zaczyk Dominik IID
23. Kownacki Dominik IIE
24. Kroczak Paweł IIE
25. Zawadzka Klaudia IIIC
26. Lech Karol IIID
27. Betkier Ewa IIIE
28. Duch Wojciech IIIE
29. Kubaczkowski Adrian IIIE
30. Sarnowska Natalia IIIE
31. Stępień Mateusz IIIE
32. Kamińska Magda ILO
33. Kasprzak Kamil ILO
34. Łężny Marcin ILO
35. Nita Kamila ILO
36. Siemońska Patrycja ILO
37. Sulikowski Tomasz ILO
38. Wilkowski Jakub ILO
39. Kuka Agnieszka IILO
40. Tomaszewska Magdalena IILO


300 pkt dodatnich 0 ujemnych
1. Rząca Mateusz IA
2. Podkówka Martyna IA
3. Zielińska Marta IA
4. Stępień Tomasz IA
5. Starek Zuzanna IA
6. Łagocka Dominika IA
7. Mordarski Maciej IA
8. Nylec Weronika IA
9. Jewtuch Dagmara IB
10. Kłak Martyna IB
11. Majchrzyk Feliks IB
12. Nalepa Natalia IB
13. Panek Kamila IB
14. Rzadkowski Jonathan IB
15. Sadowska Zuzanna IB
16. Schudok Marcel IB
17. Siedlecka Kamila IB
18. Kotwicka Julia IB
19. Olejnik Tobiasz IB
20. Zasobniak Marta IB
21. Gladis Daniel IC
22. Kacy Patryk IC
23. Mazur Natalia ID
24. Kopaniszen Daria ID
25. Kmiecik Aleksandra ID
26. Jantos Paulina IE
27. Banach Laura IIA
28. Banach Viktoria IIA
29. Szkopiak Justyna IIA
30. Dykas Marta IIB
31. Teodorowska Marta IIB
32. Fic Wiktoria IIB
33. Śliwka Rafał IIB
34. Jędrzejko Jacek IID
35. Kramkowski Martin IID
36. Krzyworzeka Sebastian IID
37. Kubisiak Natalia IID
38. Pilok Tomasz IID
39. Kwaśnicka Monika IID
40. Boduch Jakub IIE
41. Kownacki Dominik IIE
42. Suwaj Błażej IIE
43. Błaszczykiewicz Marta IIIA
44. Pajor Dominik IIIA
45. Rękas Justyna IIIA
46. Janus Aleksandra IIIB
47. Kast Wiktoria IIIB
48. Michalak Natalia IIIB
49. Piłyp Dagmara IIIB
50. Zawadzka Klaudia IIIC
51. Lech Karol IIID
52. Radosz Tomasz IIID
53. Betkier Ewa IIIE
54. Kubaczkowski Adrian IIIE
55. Duch Wojciech IIIE
56. Dąbrowska Dagmara IIIE
57. Karol Witkowski IIIE
58. Dyktyńska Aleksandra IIIF
59. Kuka Aleksandra IIIF
60. Mucha Karolina IIIF
61. Schudok Dominika IIIF
62. Sygut Jagoda IIIF


250 pkt dodatnich 0 ujemnych
1. Benk Natalia ILO
2. Łężny Marcin ILO
3. Buśko Anna ILO
4. Kamińska Aleksandra ILO
5. Kamińska Magda ILO
6. Kasprzak Kamil ILO
7. Męcfel Nicol ILO
8. Siemońska Patrycja ILO
9. Sulikowski Tomasz ILO
10. Wilkowski Jakub ILO
11. Kuka Agnieszka IILO
12. Łężny Marcin ILO
13. Tomaszewska Magdalena IILO
14. Kasprzak Iwona IILO
15. Pasternak Ewa IILO
16. Pilok Marta IILO
17. Teodorowska Sylwia IILO


Aktywny udział w uroczystościach szkolnych i środowiskowych
1. Łagocka Dominika IA
2. Mordarski Maciej IA
3. Nylec Weronika IA
4. Jewtuch Dagmara IB
5. Konefał Kinga IB
6. Sikorska Roksana IC
7. Banaś Mariusz ID
8. Lis Bartosz IIA
9. Dykas Marta IIB
10. Śliwka Rafał IIB
11. Nowak Karol IIB
12. Artymicz Emilia IIB
13. Holak Patrycja IIC
14. Znamirowska Magdalena IIC
15. Jeż Julia IIC
16. Mazur Ewelina IIC
17. Warzecha Roksana IIC
18. Garbowska Roksana IIC
19. Piechota Anna IID
20. Boduch Jakub IIE
21. Buchta Emilia IIE
22. Kownacki Dominik IIE
23. Rycąbel Seweryn IIE
24. Błaszczykiewicz Marta IIIA
25. Kowaluk Zuzanna IIIA
26. Rękas Justyna IIIA
27. Kuliga Krzysztof IIIA
28. Koziński Grzegorz IIIA
29. Śpiewak Kacper IIIA
30. Betkier Ewa IIIE
31. Mielczarek Sebastian IIIE
32. Sygut Jagoda IIIF
33. Schudok Dominika IIIF


Za pracę w samorządzie szkolnym
1. Dominika Schudok IIIF