Rok sukcesu

Opublikowano w Życie szkolne

Po wielu miesiącach nauki i wytężonej pracy nadszedł czas podsumowań. Dnia 27 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Pani dyrektor Ewa Włos podkreśliła, że możemy być dumni z naszych Uczniów gimnazjum i liceum. Wielu z nich osiągnęło bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz szczególne osiągnięcia w sporcie i działalności artystycznej.

Zobacz więcej zdjęć

Natomiast maturzyści wykazali się niebywałą dojrzałością. Zdawalność matur w naszej szkole zdecydowanie przewyższyła wyniki jakie osiągnęło województwo i powiat. Również średni wynik z wybranych przez maturzystów przedmiotów na poziomie rozszerzonym (matematyka, geografia oraz WOS) znacznie przekracza średni wynik wojewódzki i powiatowy.

Najzdolniejsi uczniowie zostali uhonorowani statuetkami GLORII (liceum) i WAWRZYNÓW (gimnazjum)

Kategoria NAUKA:

Srebrny Wawrzyn – otrzymało 3 uczniów

Kategoria SPORT:

Złoty Wawrzyn – otrzymało 12 uczniów

Srebrny Wawrzyn – otrzymało 5 uczniów

Kategoria TWÓRCZOŚĆ ARTYSTYCZNA:

Złoty Wawrzyn – otrzymał 1 uczeń

Srebrny Wawrzyn – otrzymał 1 uczeń

SREBRNA "GLORIA SCIENTIA" dla I LO

Złota Gloria Scientia - otrzymało 9 uczniów

Srebrna Gloria Scientia – otrzymało 3 uczniów

Złota Gloria Ludo- otrzymał 1 uczeń

Srebrna Gloria Ludo – otrzymało 4 uczniów

Ponadto 53 uczniów otrzymało stypendia za wysokie osiągnięcia w nauce lub sporcie. Łącznie wręczono 52 świadectwa z wyróżnieniem i nagród książkowych.

W ciągu całego roku szkolnego nasza młodzież chętnie wpierała różnorodne akcje charytatywne, brała udział w realizacji projektów unijnych i edukacyjnych. Szczególne podziękowania należą się tym nauczycielom, którzy systematycznie przygotowywali uczniów do konkursów, olimpiad oraz zawodów sportowych, wspierając swoich podopiecznych w kolejnych etapach zmagań.

Za zaangażowanie i pracę w mijającym roku szkolnym Pani Dyrektor szczególnie podziękowała aktywnym Przyjaciołom szkoły oraz Radzie Rodziców.

Uczniom wręczono Pochwały Dyrektora szkoły za II semestr 2013/2014 w nst. kategoriach:

Wzorowa frekwencja
1. Kłak Martyna IB
2. Nalepa Natalia IB
3. Siedlecka Kamila IB
4. Wrześniak Jakub IB
5. Sadowska Zuzanna IB
6. Kacy Patryk IC
7. Bar Damian ID
8. Jaśkiewicz Dominik IE
9. Jakubowski Gracjan IE
10. Banach Laura IIA
11. Baran Krystian IIC
12. Garbowska Roksana IIC
13. Berezowska Karolina IIC
14. Kramkowski Martin IID
15. Kwaśnicka Monika IID
16. Pilok Tomasz IID
17. Zaczyk Dominik IID
18. Kownacki Dominik IIE
19. Buchta Emilia IIE
20. Woźnik Dawid IIIA
21. Maksymiuk Krzysztof IIIC
22. Pilok Martin IIIC
23. Betkier Ewa IIIE
24. Duch Wojciech IIIE
25. Kasprzak Kamil ILO
26. Kamińska Magda ILO
27. Łężny Marcin ILO
28. Nita Kamila ILO
29. Sulikowski Tomasz ILO
30. Kuka Agnieszka IILO
31. Pilok Marta IILO
32. Tomaszewska Magdalena IILO


300 pkt dodatnich 0 ujemnych
1. Adamska Marcelina IA
2. Harmatiuk Natalia IA
3. Heliasz Michał IA
4. Nylec Weronika IA
5. Podkówka Martyna IA
6. Sarnicka Karolina IA
7. Sarnowska Marta IA
8. Starek Zuzanna IA
9. Stępień Tomasz IA
10. Łagocka Dominika IA
11. Domagała Małgorzata IB
12. Kłak Martyna IB
13. Nalepa Natalia IB
14. Schudok Marcel IB
15. Siarka Katarzyna IB
16. Siedlecka Kamila IB
17. Kacy Patryk IC
18. Mazur Natalia ID
19. Kopaniszen Daria ID
20. Bułat Izabella ID
21. Frankiewicz Roksana ID
22. Kmiecik Aleksandra ID
23. Jantos Paulina IE
24. Gatner Justyna IE
25. Banach Laura IIA
26. Banach Viktoria IIA
27. Bednarczuk Aleksandra IIA
28. Fic Wiktoria IIB
29. Garbowski Kamil IIB
30. Śliwka Rafał IIB
31. Artymicz Emilia IIB
32. Teodorowska Marta IIB
33. Dykas Marta IIB
34. Warzecha Roksana IIC
35. Kownacki Dominik IIE
36. Boduch Jakub IIE
37. Rycąbel Seweryn IIE
38. Suwaj Błażej IIE
39. Dziarmaga Miłosz IID
40. Jędrzejko Jacek IID
41. Kramkowski Martin IID
42. Kubisiak Natalia IID
43. Kwaśnicka Monika IID
44. Piechota Anna IID
45. Pilok Tomasz IID
46. Zaczyk Dominik IID
47. Pajor Dominik IIIA
48. Klukowska Angelika IIIA
49. Błaszczykiewicz Marta IIIA
50. Janus Aleksandra IIIB
51. Kast Wiktoria IIIB
52. Marach Oliwia IIIB
53. Michalak Natalia IIIB
54. Piłyp Dagmara IIIB
55. Zawadzka Klaudia IIIC
56. Sarnowska Wiktoria IIIC
57. Radosz Tomasz IIID
58. Bienias Wiktoria IIID
59. Całkowska Roksana IIID
60. Adamska Joanna IIIF
61. Dyktyńska Aleksandra IIIF
62. Gladis Martin IIIF
63. Kuka Aleksandra IIIF
64. Przygoda-Kuś Paula IIIF
65. Schudok Dominika IIIF
66. Sygut Jagoda IIIF
67. Szmidt Justyna IIIF


250 pkt dodatnich 0 ujemnych
1. Benk Natalia ILO
2. Buśko Anna ILO
3. Kamińska Aleksandra ILO
4. Kamińska Magda ILO
5. Kasprzak Kamil ILO
6. Kosmala Anna ILO
7. Lewek Sara ILO
8. Łężny Marcin ILO
9. Męcfel Nicol ILO
10. Nita Kamila ILO
11. Sulikowski Tomasz ILO
12. Tomala Sylwia ILO
13. Wilkowski Jakub ILO
14. Klimek Jakub ILO
15. Barczykowska Oliwia IILO
16. Grabowska Anna IILO
17. Kuka Agnieszka IILO
18. Tomaszewska Magdalena IILO


Aktywny udział w uroczystościach szkolnych i środowiskowych
1. Łagocka Dominika IA
2. Mordarski Maciej IA
3. Wrześniak Jakub IB
4. Nalepa Natalia IB
5. Siedlecka Kamila IB
6. Jewtuch Dagmara IB
7. Banaś Mariusz ID
8. Kozieł Remigiusz ID
9. Bednarczuk Aleksandra IIA
10. Artymicz Emilia IIB
11. Teodorowska Marta IIB
12. Dykas Marta IIB
13. Nowak Karol IIB
14. Wider Filip IIB
15. Tyszecki Jakub IIB
16. Bik Natalia IIC
17. Warzecha Roksana IIc
18. Mazur Ewelina IIC
19. Buchta Emilia IIE
20. Boduch Jakub IIE
21. Kownacki Dominik IIE
22. Rycąbel Seweryn IIE
23. Piechota Anna IID
24. Kowaluk Zuzanna IIIA
25. Gabryel Daria IIIA
26. Rękas Justyna IIIA
27. Litner Natalia IIIA
28. Koziński Grzegorz III A
29. Kuliga Krzysztof IIIA
30. Śpiewak Kacper IIIA
31. Błaszczykiewicz Marta IIIA
32. Fras Kornelia IIIB
33. Siedlecki Kacper IIIB
34. Betkier Ewa IIIE
35. Dyktyńska Aleksandra IIIF
36. Mucha Karolina IIIF
37. Sygut Jagoda IIIF
38. Garbowski Mateusz ILO
39. Kasprzak Kamil ILO
40. Kosmala Anna ILO
41. Tomala Sylwia ILO
42. Tyszecka Magdalena IILO
43. Tomaszewska Magdalena IILO
44. Maksymiuk Anna IILO
45. Teodorowska Sylwia IILO
46. Duchnowska Kornela IILO
47. Ząber Natalia IILO
48. Barczykowska Oliwia IILO


Szlachetny czyn
1. Siry Maciej IILO
2. Lesiak Alicja ILO
3. Buśko Anna ILO
4. Bezpałko Kacper IIID
5. Tyszecki Jakub IIB
6. Nowak Karol IIB
7. Wolna Natalia IIIF
8. Lewek Zuzanna IIIF
9. Tyszecka Magdalena IILO


Za pracę w samorządzie szkolnym
1. Mielczarek Sebastian IIIE
2. Betkier Ewa IIIE
3. Błaszczykiewicz Marta IIIA
4. Koziński Grzegorz III A
5. Kowaluk Zuzanna IIIA
6. Rękas Justyna IIIA
7. Mucha Karolina IIIF
8. Śpiewak Kacper IIIA
9. Kuliga Krzysztof IIIA