Czas powiedzieć „do zobaczenia”

Opublikowano w Życie szkolne

Po wielu miesiącach nauki i ciężkiej pracy nadszedł długo wyczekiwany przez nas wszystkich dzień. 26 czerwca był to czas podsumowania roku szkolnego 2014/2015. Naszą szkolną uroczystość odwiedziło wielu znamienitych gości. Jak co roku, wielu z nas osiągnęło bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz osiągnęło sukcesy w sporcie i działalności artystycznej.

Ten dzień oprócz wielu radości przyniósł nam trochę smutku, ponieważ po wielu latach pracy w naszej szkole pożegnaliśmy jedną z naszych polonistek - Panią Czesławę Zabłocką. Nie obyło się bez wzruszeń. Powiedzieć „do wiedzenia” musieliśmy również naszym katechetom, bratu Krzysztofowi Mleczkowskiemu, bratu Romanowi Łukaszewskiemu oraz bratu Przemysławowi Tomasowi , ponieważ odchodzą, by gdzie indziej służyć Bogu i ludziom.

W ciągu całego roku szkolnego nasza młodzież chętnie wspierała różnorodne akcje charytatywne, brała udział w realizacji projektów unijnych i edukacyjnych. Szczególne podziękowania należą się tym nauczycielom, którzy systematycznie przygotowywali uczniów do konkursów, olimpiad oraz zawodów sportowych, wspierając swoich podopiecznych w kolejnych etapach zmagań.

Za zaangażowanie i pracę w mijającym roku szkolnym dziękujemy również aktywnym Przyjaciołom szkoły, naszym sponsorom oraz Radzie Rodziców.

Najzdolniejsi uczniowie zostali uhonorowani statuetkami GLORII (liceum) i WAWRZYNÓW (gimnazjum)

Gimnazjum
Kategoria NAUKA:

Złoty Wawrzyn – otrzymał 1 uczeń

Srebrny Wawrzyn – otrzymał 1 uczeń

Kategoria SPORT:

Srebrny Wawrzyn – otrzymało 6 uczniów

Kategoria TWÓRCZOŚĆ ARTYSTYCZNA:

Złoty Wawrzyn – otrzymał 3 uczniów

Srebrny Wawrzyn – otrzymał 3 uczniów

Liceum:

Złota Gloria Scientia - otrzymało 7 uczniów

Srebrna Gloria Scientia – otrzymało 7 uczniów

SREBRNA "GLORIA SCIENTIA" dla I LO

Złota Gloria Artist - otrzymało 1 uczneń

Złota Gloria Ludo- otrzymał 4 uczniów

Srebrna Gloria Ludo – otrzymało 4 uczniów

Uczniom wręczono Pochwały Dyrektora szkoły za II semestr 2014/2015 w następujących kategoriach:

 

Wzorowa frekwencja
1. Kacper Banach IA
2. Wiktoria Bajgier IB
3. Michał Frankiewicz IB
4. Dominika Jachym IB
5. Mateusz Łężny IB
6. Matylda Machowska IB
7. Agata Walaszczyk IB
8. Dagmara Wider IB
9. Julia Maksym IC
10. Igor Męcfel IC
11. Natalia Sadowska IC
12. Sebastian Majkut ID
13. Maksymilian Malcher IIB
14. Zuzanna Sadowska IIB
15. Kamila Siedlecka IIB
16. Damian Bar IID
17. Krystian Baran IIIC
18. Bartosz Jachym IIIC
19. Roksana Garbowska IIIC
20. Laura Banach IIIA
21. Ewa Betkier ILO
22. Tomasz Radosz ILO
23. Dominika Schudok ILO
24. Dawid Woźnik ILO
25. Kamil Kasprzak IILO
26. Marcin Łężny IILO

250 pkt dodatnich 0 ujemnych
1. Aleksandra Kuka ILO
2. Dominik Pajor ILO
3. Paula Przygoda-Kuś ILO
4. Tomasz Radosz ILO
5. Dominika Schudok ILO
6. Kamil Kasprzak IILO
7. Sylwia Tomala IILO
8. Kamila Nita IILO
9. Anna Kosmala IILO
10. Anna Buśko IILO
11. Natalia Benk IILO
12. Patrycja Benk IILO
13. Aleksandra Kamińska IILO
14. Nicol Męcfel IILO
15. Patrycja Siemońska IILO
16. Jakub Wilkowski IILO
17. Martyna Zawadzka IILO
18. Marcin Łężny IILO
19. Tomasz Sulikowski IILO

300 pkt dodatnich 0 ujemnych
1. Monika Szkopiak IA
2. Dagmara Andrzejko IB
3. Wiktoria Bajgier IB
4. Lidia Ciołczyk IB
5. Noemi Garbowska IB
6. Paulina Łężna IB
7. Matylda Machowska IB
8. Agata Walaszczyk IB
9. Viktoria Fufi-Dłubak IC
10. Julia Maksym IC
11. Aleksandra Malinowska IC
12. Marek Polanowski IC
13. Mateusz Rybski IC
14. Katarzyna Ryczan IC
15. Zuzanna Szurman IC
16. Zuzanna Jaśkiewicz IC
17. Agnieszka Kuzon IC
18. Ricardo Olejnik IC
19. Natalia Sadowska IC
20. Tomasz Jędrzejko ID
21. Julia Mendel ID
22. Marianna Kałuża ID
23. Mateusz Koziński IE
24. Dominik Kuka IE
25. Dominika Łagocka IIA
26. Martyna Podkówka IIA
27. Zuzanna Starek IIA
28. Tomasz Stępień IIA
29. Marta Zielińska IIA
30. Dawid Madziała IIB
31. Dagmara Jewtuch IIB
32. Kamila Siedlecka IIB
33. Marta Zasobniak IIB
34. Natalia Nalepa IIB
35. Daria Barańska IIB
36. Julia Kotwicka IIB
37. Małgorzata Domagała IIB
38. Martyna Kłak IIB
39. Sebastian Konarski IIB
40. Kinga Konefał IIB
41. Feliks Majchrzyk IIB
42. Maksymilian Malcher IIB
43. Marcel Schudok IIB
44. Katarzyna Siarka IIB
45. Patryk Kacy IIC
46. Ewa Kozińska IIC
47. Sandra Włoszczyk IIC
48. Izabella Bułat IID
49. Roksana Frankiewicz IID
50. Daria Kopaniszen IID
51. Justyna Gatner IIE
52. Paulina Jantos IIE
53. Krzysztof Kaczmarek IIE
54. Laura Banach IIIA
55. Viktoria Banach IIIA
56. Karolina Dziekan IIIA
57. Justyna Szkopiak IIIA
58. Emilia Artymicz IIIB
59. Marta Dykas IIIB
60. Kacper Mormul IIIB
61. Karol Nowak IIIB
62. Wiktoria Płotycia IIIB
63. Kamil Garbowski IIIB
64. Rafał Śliwka IIIB
65. Patrycja Holak IIIC
66. Roksana Garbowska IIIC
67. Roksana Warzecha IIIC
68. Martin Kramkowski IIID
69. Tomasz Pilok IIID
70. Monika Kwaśnicka IIID
71. Angelika Terlecka IIIE
72. Jakub Boduch IIIE
73. Dominik Kownacki IIIE
74. Błażej Suwaj IIIE

Aktywny udział w uroczystościach szkolnych i środowiskowych
1. Zuzanna Jaśkiewicz IC
2. Katarzyna Ryczan IC
3. Aleksandra Malinowska IC
4. Wiktoria Stępień IC
5. Marek Polanowski IC
6. Natalia Jewak IC
7. Kamila Dziębor IE
8. Aleksandra Górka IE
9. Nicola Joachim IE
10. Alicja Kostera IE
11. Agnieszka Rządca IE
12. Feliks Majchrzyk IIB
13. Marcel Schudok IIB
14. Kamila Siedlecka IIB
15. Natalia Nalepa IIB
16. Jakub Wrześniak IIB
17. Marta Zasobniak IIB
18. Roksana Sikorska IIC
19. Laura Banach IIIA
20. Viktoria Banach IIIA
21. Przemysław Ogrodowiak IIIA
22. Bartosz Lis IIIA
23. Emilia Artymicz IIIB
24. Karol Nowak IIIB
25. Kamil Garbowski IIIB
26. Marta Dykas IIIB
27. Hanna Zygmunt IIIB
28. Wiktoria Płotycia IIIB
29. Klaudia Zowada IIIB
30. Sandra Salata IIIB
31. Jakub Tyszecki IIIB
32. Kacper Mormul IIIB
33. Julia Jeż IIIC
34. Paulina Chrabańska IIIC
35. Ewelina Mazur IIIC
36. Patrycja Holak IIIC
37. Roksana Warzecha IIIC
38. Emilia Buchta IIIE
39. Anna Piotrowska IIIE
40. Angelika Terlecka IIIE
41. Jakub Boduch IIIE
42. Dominik Kownacki IIIE
43. Seweryn Rycąbel IIIE
44. Dominika Schudok ILO
45. Nicole Chałupka ILO
46. Kaper Bezpałko ILO
47. Dagmara Piłyp ILO
48. Joanna Adamska ILO
49. Paula Przygoda-Kuś ILO
50. Ewa Betkier ILO
51. Natalia Sarnowska ILO
52. Oliwia Marach ILO
53. Wiktoria Gołębiowska IILO
54. Aleksandra Kamińska IILO
55. Natalia Benk IILO
56. Patrycja Benk IILO

Szlachetny czyn
1. Natalia Kubisiak IIID
2. Miłosz Dziarmaga IIID
3. Aleksandra Więcław IIID
4. Paweł Markiewicz IIID
5. Kamila Ciężka IIID

W tym roku wyróżniono również osoby, które zdobyły największą ilość punktów dodatnich.

W gimnazjum jest to: Jakub Boduch, zdobył 1410 punktów

W liceum: Dominika Schudok, zdobyła 777 punktów

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji.