XXVII Gimnazjalne Kulturalia

Opublikowano w Życie szkolne

8 października 2015r. aula Gimnazjalno – Licealnego Zespołu Szkół w Wołczynie ponownie zapełniła się gośćmi i sympatykami Gimnazjalnych Kulturaliów – cyklicznej imprezy, poświęconej zgodnie z założeniem, wszelkim dziedzinom sztuki. XXVII spotkanie już za nami.

Tym razem głównym i jedynym punktem programu był koncert w wykonaniu niemieckiego zespołu muzycznego (jazzowego) „Eddy and friends”. Koncert poprowadził założyciel, nauczyciel i szef zespołu pan Edmund Mioska.

Zobacz więcej zdjęć

Zgodnie z tradycją tych spotkań podsumowania wieczoru dokonała Pani dyrektor Ewa Włos oraz Pan wiceburmistrz Bogusław Adaszyński, wręczając artystom i sponsorom podziękowania oraz pamiątkowe upominki.

Mamy nadzieję, że zaoferowany program dostarczył wiele niezapomnianych i przyjemnych wrażeń. Miło nam będzie ponownie gościć publiczność w listopadzie na XXVIII Kulturaliach, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Dyrekcja szkoły oraz społeczność uczniowska kieruje szczególne podziękowania do osób, bez których obecności i hojności, zorganizowanie wieczoru kultury i sztuki nie byłoby możliwe. Jako organizatorzy jesteśmy dumni, że otaczają nas ludzie, na których możemy liczyć.