Nagrodzeni za I semestr

Opublikowano w Życie szkolne

W pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego wielu uczniów naszego zespołu zostało nagrodzonych za ich dokonania.

Przejdź do:

Pochwały Dyrektora

Dyplomy za konkursy przedmiotowe

Osiągnięcia artystyczne

Osiągnięcia sportowe


 

Pochwały dyrektora szkoły I semestr 2015/2016

Wzorowa frekwencja
1. Dydak Miłosz IA
2. Bednarczuk Julia IB
3. Kiepura Kinga IB
4. Leszczyński Maciej IB
5. Niedźwiecka Martyna IB
6. Nowak Roksana IB
7. Rybski Maciej IB
8. Krzyżowski Jakub IB
9. Zasobniak Katarzyna IB
10. Adamek Wiktoria IC
11. Cieśla Wiktoria IC
12. Glapa Sara IC
13. Kałuża Kinga IC
14. Stankiewicz Weronika IC
15. Abram Natalia ID
16. Boronowski Patryk ID
17. Dąbrowski Jakub ID
18. Kasprzak Jakub ID
19. Podolak Jakub ID
20. Sobiak Krystian ID
21. Kucharski Filip IIA
22. Szkopiak Monika IIA
23. Urban Wanesa IIA
24. Banach Kacper IIA
25. Mały Anna IIA
26. Artymicz Jakub IIB
27. Łężny Mateusz IIB
28. Perzyński Konrad IIC
29. Kuka Dominik IIE
30. Schudok Marcel IIIB
31. Maksymiuk Piotr IIIC
32. Hola Katarzyna IIIC
33. Kozińska Ewa IIIC
34. Włoszczyk Sandra IIIC
35. Strońska Weronika IIIE
36. Warzecha Roksana ILO
37. Pilok Tomasz ILO
38. Radosz Tomasz IILO
39. Schudok Dominika IILO
40. Woźnik Dawid IILO
41. Kuka Aleksandra IILO
42. Kasprzak Kamil IIILO
43. Łężny Marcin IIILO
44. Sulikowski Tomasz IIILO


300 pkt dodatnich 0 ujemnych
1. Zator Magdalena IA
2. Bednarczuk Julia IB
3. Kiepura Kinga IB
4. Koryluk Julia IB
5. Lutkowska Anna IB
6. Muzyka Julia IB
7. Nowak Roksana IB
8. Niedźwiecka Martyna IB
9. Paszko Emilia IB
10. Pawłowska Katarzyna IB
11. Rzepkowska Zuzanna IB
12. Zasobniak Katarzyna IB
13. Łątka Julia IC
14. Rybak Patryk IC
15. Janowska Paulina IC
16. Kałuża Kinga IC
17. Brylska Daria ID
18. Hanuszewicz Katarzyna ID
19. Podolak Jakub ID
20. Żehaluk Wiktoria ID
21. Kucharski Filip IIA
22. Nawrot Monika IIA
23. Andrzejko Dagmara IIB
24. Artymicz Jakub IIB
25. Bezpałko Jakub IIB
26. Ciołczyk Lidia IIB
27. Łężny Mateusz IIB
28. Machowska Matylda IIB
29. Fufi-Dłubak Wiktoria IIC
30. Jewak Natalia
31. Maksym Julia IIC
32. Perzyński Konrad IIC
33. Polanowski Marek IIC
34. Ryczan Katarzyna IIC
35. Sadowska Natalia IIC
36. Szurman Zuzanna IIC
37. Weigel Jakub IIC
38. Mendel Julia IID
39. Kuka Dominik IIE
40. Koziński Mateusz IIE
41. Herbert Wiktoria IIIA
42. Łagocka Dominka IIIA
43. Starek Zuzanna IIIA
44. Barańska Daria IIIB
45. Jewtuch Dagmara IIIB
46. Kłak Martyna IIIB
47. Kotwicka Julia IIIB
48. Madziała Dawid IIIB
49. Nalepa Natalia IIIB
50. Olejnik Tobiasz IIIB
51. Panek Kamil IIIB
52. Rzadkowski Jonathan IIIB
53. Schudok Marcel IIIB
54. Siedlecka Kamila IIIB
55. Zasobniak Marta IIIB
56. Włoszczyk Sandra IIIC
57. Gladis Daniel IIIC
58. Kacy Patryk IIIC
59. Kozińska Ewa IIIC
60. Gatner Justyna IIIE
61. Jantos Paulina IIIE
62. Strońska Weronika IIIE


250 pkt dodatnich 0 ujemnych
1. Pilok Tomasz ILO
2. Adamaska Joanna IILO
3. Lech Joanna IILO
4. Przygoda-Kuś Paula IILO
5. Radosz Tomasz IILO
6. Schudok Dominika IILO
7. Kuka Aleksandra IILO
8. Benk Natalia IIILO
9. Benk Patrycja IIILO
10. Buśko Anna IIILO
11. Kasprzak Kamil IIILO
12. Łężny Marcin IIILO
13. Męcfel Nicol IIILO
14. Nita Kamila IIILO
15. Pałka Natalia IIILO
16. Tomala Sylwia IIILO
17. Wilkowski Jakub IIILO
18. Zawadzka Martyna IIILO


Aktywny udział w uroczystościach szkolnych i środowiskowych
1. Slimak Julia IA
2. Nowak Roksana IB
3. Bednarczuk Julia IB
4. Czarny Natalia IC
5. Kozieł Mirella IC
6. Żehaluk Wiktoria ID
7. Krzemińska Kinga ID
8. Włoszczyk Martyna ID
9. Martyniszyn Jan IIB
10. Jaśkiewicz Zuzanna IIC
11. Górka Aleksandra IIE
12. Dziębor Kamila IIE
13. Joachim Nicola IIE
14. Konefał Kinga IIIB
15. Jewtuch Dagmara IIIB
16. Siedlecka Kamila IIIB
17. Nalepa Natalia IIIB
18. Zasobniak Marta IIIB
19. Wrześniak Jakub IIIB
20. Kwaśnicki Wojciech IIIB
21. Madziała Dawid IIIB
22. Aleksandrowicz Oliwia IIIE
23. Bielska Katarzyna IIIE
24. Jantos Paulina IIIE

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe – etap szkolny

1. Wojewódzki Konkurs Chemiczny 19.11.2015
W szkolnym etapie udział wzięło 14 uczniów, pierwsze trzy miejsca zajęli:

1. Jakub Wrześniak I m. III B
2. Tomasz Stępień I m. III A
3. Natalia Nalepa I m. III B
4. Martyna Kłak II m. III B
5. Marcel Schudok II m. III B
6. Daria Kopaniszen III m. III D
7. Paulina Jantos III m. III E

2. Wojewódzki Konkurs Biologiczny 09.11.2015
W szkolnym etapie udział wzięło 17 uczniów, pierwsze trzy miejsca zajęli

1. Natalia Nalepa I m. IIIB
2. Jakub Wrześniak II m. III B
3. Daria Kopaniszen II m. IIID
4. Maksymilian Malchler II m. IIIB
5. Marcel Schudok III m. IIIB
6. Tomasz Stępień III m. IIIA
7. Mateusz Łężny III m. IIB
8. Jonathan Rzadkowski III m. IIIB

3. Wojewódzki Konkurs Geograficzny 13.11.2015
W szkolnym etapie udział wzięło 28 uczniów, pierwsze trzy miejsca zajęli

1. Natalia Nalepa I m. 3 B
2. Marcel Schudok II m. 3 B
3. Martyna Kłak III m. 3 B

4. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny 9.11.2015
W szkolnym etapie udział wzięło 19 uczniów, pierwsze trzy miejsca zajęli

1. Natalia Nalepa I m. IIIB
2. Ewa Kozińska I m. IIIC
3. Mateusz Łężny II m. IIB – nie zakwalifikował się
4. Daria Kopaniszen III m. IIID – nie zakwalifikował się

5. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 16.11.2015
W szkolnym etapie udział wzięło 36 uczniów, pierwsze trzy miejsca zajęli

1. Michał Góralski I m. II C
2. Julia Maksym II m. IIC
3. Tomasz Złotkowski II m. III B
4. Julia Kotwicka III m. IIIB
5. Jakub Podolak III m. ID
6. Viktoria Fufi-Dłubak III m. II C
7. Daria Kopaniszen III m. III D

6. Wojewódzki Konkurs Fizyczny 19.11.2015
W szkolnym etapie udział wzięło 22 uczniów, pierwsze trzy miejsca zajęli

1. Jakub Wrześniak I m. III B
2. Kamila Siedlecka I m. III B
3. Tomasz Złotkowski I m. III B
4. Jonathan Rzadkowski I m. III B
5. Maksymilian Malcher II m. III B – nie zakwalifikował się
6. Marta Zasobniak II m. III B – nie zakwalifikował się
7. Tobiasz Olejnik III m. III B – nie zakwalifikował się

7. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego 3.11.2015
W szkolnym etapie udział wzięło 7 uczniów, pierwsze trzy miejsca zajęli

1. Paula Grusa I m. IIIC
2. Tobiasz Olejnik I m. IIIB
3. Daniel Gladis II m. IIIC
4. Victoria Fufi-Dłubak III m. IIC – nie zakwalifikował się

8. Wojewódzki Konkurs Matematyczny 17.11.2015
W szkolnym etapie udział wzięło 33 uczniów, pierwsze trzy miejsca zajęli

1. Roksana Frankiewicz I m. III D
2. Jakub Wrześniak II m. III B
3. Daria Kopaniszen II m. III D
4. Martyna Kłak III m. III B
5. Igor Męcfel III m. II C

9. Wojewódzki Konkurs Historyczny 12.11.2015
W szkolnym etapie udział wzięło 23 uczniów, pierwsze trzy miejsca zajęli

1. Roksana Frankiewicz I m. III D
2. Ricardo Olejnik II m. II C
3. Michał Góralski III m. II C
4. Natalia Nalepa III m. III B
5. Tobiasz Olejnik III m. III B

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

• Artystyczne
1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” – etap miejsko-gminny 30.11.2015
- Julia Maksym IIC
- Dagmara Jewtuch IIIB
- Paulina Jantos IIIE
- Mateusz Domagała IIIE
- Marta Zasobniak IIIB
- Aleksandra Czarny, Agnieszka Rządca, Justyna Debudaj, Zuzanna Starek, Martyna Kłak, Kamila Siedlecka, Wanesa Urban, Zuzanna Szurman, Natalia Sadowska, Michał Banko, Katarzyna Ryszczan, Magdalena Duda
2. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Boże Narodzenie w poezji polskiej” – 3.12.2015
- Paulina Janowska
- Weronika Stankiewicz
- Dawid Tyszkowski
- Aneta Pasierbska

OSIĄGNIECIA SPORTOWE

 Gimnazjada

L.p.

Data

Rodzaj zawodów

Poziom

Wynik

 

Skład

1.

18.09

Tenis ziemny

Mistrzostwa powiatu

1

Michał Heliasz

2.

29.09

Sztafetowe biegi przełajowe dz.

powiat

1

Podkówka Martyna, Łagocka Dominika, Przytuła Natalia, Herbert Wiktoria, Sarnowska Marta, Kozińska Ewa, Kotwicka Julia, Betkier Małgorzata, Mały Anna, Zatort Magdalena, Nawrot Monika, Slimak Julia

3.

29.09

Sztafetowe biegi przełajowe chł.

powiat

3

Figiel Radosław, Jerczyński Piotr, Kwaśnicki Paweł, Łężny Mateusz, Madziar Kacper, Maksymiuk Piotr, Rząca Mateusz, Sypko Piotr, Talaga Daniel, Wrześniak Jakub, Zowada Paweł

4.

02.10.

Indywidualne biegi przełajowe

dz.

powiat

V

 

IV

II

 

V

 

 

II

 

 

IV

 

II

III

VI

Kozieł Mirella

Slimak Julia

Zator Magdalena

Nowak Roksana

Lutkowska Ann

Lewicka Katarzyna

Więcek Kinga

Andrzejko Dagmara

Mały Anna

Nawrot Monika

MrozikKarolina

Betkier Małgorzata

Łagocka Dominika

Podkówka Martyna

Herbert Wiktoria

SarnowskaMarta

5.

02.10.

Indywidualne biegi przełajowe

ch.

powiat

X

VIII

IX

I

VII

VI

VI

Kwaśnicki Paweł

Madziar Kacper

Zowada Paweł

Figiel Radosław

Kałus Dawid

Kolman Hubert

Rząca Mateusz

6.

08.10.

Indywidualne biegi przełajowe

dz.

województwo

 

 

 

 

 

 

IV

Kozieł Mirella

Zator Magdalena

Nowak Roksana

Lewicka Katarzyna

Mały Anna

Betkier Małgorzata

Podkówka Martyna

Herbert Wiktoria

Sarnowska Marta

7.

08.10.

Indywidualne biegi przełajowe

ch.

województwo

 

Figiel Radosław

8.

15.10

Sztafetowe biegi przełajowe.

dz.

województwo

X

Podkówka Martyna

Herbert Wiktoria Sarnowska Marta Kotwicka Julia Betkier Małgorzata Mały Anna ,Nowak Roksana ,Kozińska Ewa, Zator Magdalena.

9.

21.10

Piłka nożna

Dz.

powiat

I

M.Podkówka, D.Łagocka, N. Przytuła, Z.Starek, M. Paluszczyszyn, M. Betkier, M. Ogrodowiak, J. Debudaj, W. Nylec, M Nawrot

10.

27.10

Piłka nożna chł.

powiat

II

D. Talaga, P. Pietrzyk, M. Stelmaszyk, P. Jerczyński, M. Mordarski, P. Maksymiuk, M. Rząca, G. Gajek, P. Sypko, D. Ozga

11.

20.11

Halowa piłka nożna chł.

powiat

III

D. Talaga, P. Pietrzyk, M. Stelmaszyk, P. Jerczyński, M. Mordarski, P. Maksymiuk, M. Rząca, G. Gajek, P. Sypko, D. Ozga

12.

23.11

Halowa piłka nożna dz.

powiat

I

Podkówka M. Przytuła N. Starek Z. Paluszczyszyn M. Łagocka D. Nylec W. Betkier M. Ogrodowiak M. Debudaj J. Nawrot M.

13.

8.12

Halowa p. nożna dz.

półfinał

IV

Podkówka M.,Przytuła N. Starek Z .Nylec W. Paluszczyszyn M. Betkier M. Debudaj J. Ogrodowiak M. Nawrot M. Bielska K.

14.

11.01.

Piłka ręczna dz.

powiat

I

Podkówka M.,Przytuła N.,Paluszczyszyn M., Starek Z.,Adamska M., Herbert W.,Szulc K. Ferfet P.,Grusa P. Ogrodowiak M., Betkier M,Nawrot M.Kisielewska D.,Nylec W.

15.

13.01.

Piłka ręczna dz.

półfinał

II

Podkówka M, Przytuła N, Paluszczyszyn M.,Szulc K, Grusa P, Herbert W, Adamska M, Nylec W, Ferfet P, Ogrodowiak M, Betkier M,Nawrot M,

16

9.01

Piłka ręczna chł

powiat

I

Banach K, Heliasz M, Jerczyński P, Konarski S, Kwaśnicki P, Mordarski M, Pietrzyk P, Rząca M, Stępień T, Talaga D, Złotkowski T.

17

13.01.

Piłka ręczna chł

półfinał

III

Banach K, Heliasz M, Jerczyński P, Konarski S, Kwaśnicki P, Mordarski M, Pietrzyk P, Rząca M, Stępień T, Talaga D, Złotkowski T, Ozga D.

 

Licealiada

L.p.

Data

Rodzaj zawodów

Poziom

Wynik

Skład

1

29.09. 2015

Indywidualne biegi przełajowe

powiat

Sz.Kukla –IIm - awans

E.Betkier – Im - awans

D.Slimak – VIIm

P.Ogrodowiak – VIIIm

K.Choncel – IXm

K.Mormul - Xm

 

2

01.10. 2015

Sztafetowe biegi przełajowe

powiat

IIIm.

Sz.Kukla, D.Slimak, P.Ogrodowiak, K.Chonce, S.Bitka, K.Kuliga, G.Koziński, K.Śpiewak, J.Knopik-rez.

3

6.10.

2015

Indywidualne biegi przełajowe

Finał woj.

VI

VI

Ewa Betkier

Szymon Kukla

4

19.10

Piłka nożna

Powiat

V

Słomka, Kuliga, Koziński, Marczak, Wrzesiński, Kukla, Slimak, Choncel, Ogrodowiak, Ochęndzan, Maksymiuk, Gatner, Pilok, Hreczyński

5

2.12

Koszykówka chł.

Powiat

II

Kukla, Hreczyński, Gatner, Kuliga, Marczak, Knopik, Śpiewak, Koziński, Wrzesiński, Woźnik

6

3.12

Koszykówka dz.

Powiat

II

Betkier Ewa, Gabryel Daria, Litner Natalia, Nita Kamila, Piłyp Dagmara Pacholik Karolina, Dziekan Karolina, Buchaniewicz Agnieszka, Kamińska Magda, Lech Joanna