Harmonogram matury - 2014

Opublikowano w Uncategorised

Zapraszamy maturzystów do zapoznania się z harmonogramem matur ustnych z języka polskiego oraz języka angielskiego.

 

Harmonogram matury ustnej z języka polskiego

Skład Przedmiotowego Zespołu Egzaminacyjnego:

1. Przewodnicząca – Czesława Zabłocka - Gimnazjalno-Licealny Zespół Szkół
w Wołczynie
2. Członek – Anna Gwóźdź, Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych
w Byczynie

Egzamin odbędzie się w sali 228 w dniu 22.05.2014r. od godz. 900

L.p.

Imię i nazwisko

Godz. rozpoczęcia

Data

1

Karina Dziuba

900

22.05.2014r.

2

Justyna Filarska

930

22.05.2014r.

3

Agnieszka Gołębiowska

1000

22.05.2014r.

4

Martyna Habrajska

1030

22.05.2014r.

5

Katarzyna Klyszcz

1100

22.05.2014r.

6

Karolina Konefał

1130

22.05.2014r.

7

Karolina Kowcz

1200

22.05.2014r.

8

Alicja Krzyworzeka

1230

22.05.2014r.

9

Kacper Księżyk

1300

22.05.2014r.

10

Marzena Luberda

1330

22.05.2014r.

11

Magdalena Marcinkowska

1400

22.05.2014r.

12

Emiliana Paliwoda

1430

22.05.2014r.

Ogłoszenie wyników przez PZE odbędzie się o godz. 1515

Egzamin odbędzie się w sali 228 w dniu 23.05.2014r. od godz. 900

L.p.

Imię i nazwisko

Godz. rozpoczęcia

Data

1

Angelika Placek

900

23.05.2014r.

2

Agata Socha

930

23.05.2014r.

3

Amanda Sułkowska

1000

23.05.2014r.

4

Joanna Sypko

1030

23.05.2014r.

5

Sebastian Szymczyszyn

1100

23.05.2014r.

6

Ewelina Walczak

1130

23.05.2014r.

7

Marlena Wawrzyniak

1200

23.05.2014r.

8

Aleksandra Wesołowska

1230

23.05.2014r.

9

Przemysław Zabłocki

1300

23.05.2014r.

10

Kamil Zator

1330

23.05.2014r.

11

Magdalena Zielińska

1400

23.05.2014r.

Ogłoszenie wyników przez PZE odbędzie się o godz. 1445

Harmonogram matury ustnej z języka angielskiego

Skład Przedmiotowego Zespołu Egzaminacyjnego:

1. Przewodnicząca – Beata Foit-Fichte - Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie
2. Członek – Aneta Nowak, Gimnazjalno-Licealny Zespół Szkół w Wołczynie

Egzamin odbędzie się w sali nr 228 w dniu 26.05.2014 od godz. 900

L.p.

Imię i nazwisko

Godz. rozpoczęcia

Data

1

Karina Dziuba

900

26.05.2014

2

Justyna Filarska

920

26.05.2014

3

Agnieszka Gołębiowska

940

26.05.2014

4

Martyna Habrajska

1000

26.05.2014

5

Katarzyna Klyszcz

1020

26.05.2014

6

Karolina Konefał

1040

26.05.2014

7

Karolina Kowcz

1100

26.05.2014

8

Alicja Krzyworzeka

1120

26.05.2014

9

Kacper Księżyk

1140

26.05.2014

10

Marzena Luberda

1200

26.05.2014

11

Magdalena Marcinkowska

1220

26.05.2014

12

Emiliana Paliwoda

1240

26.05.2014

Ogłoszenie wyników przez PZE odbędzie się o godz. 1315

Egzamin odbędzie się w sali 228 w dniu 27.05.2014r. od godz. 900

L.p.

Imię i nazwisko

Godz. rozpoczęcia

Data

1

Angelika Placek

900

27.05.2014r.

2

Agata Socha

920

27.05.2014r.

3

Amanda Sułkowska

940

27.05.2014r.

4

Joanna Sypko

1000

27.05.2014r.

5

Sebastian Szymczyszyn

1020

27.05.2014r.

6

Ewelina Walczak

1040

27.05.2014r.

7

Marlena Wawrzyniak

1100

27.05.2014r.

8

Aleksandra Wesołowska

1120

27.05.2014r.

9

Przemysław Zabłocki

1140

27.05.2014r.

10

Kamil Zator

1200

27.05.2014r.

11

Magdalena Zielińska

1220

27.05.2014r.

Ogłoszenie wyników przez PZE odbędzie się o godz. 1300