Konkursy przedmiotowe

Opublikowano w Uncategorised

Terminarz Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu
województwa opolskiego w roku szkolnym 2018/ 2019


GIMNAZJUM

 

 

Lp.

Nazwa Konkursu

Siedziba Wojewódzkiej

 

 

Terminy eliminacji

 

 

 

 

Komisji Konkursowej

Komisja

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkursowa

I ETAP- szkolny

II ETAP-gminny

 

III ETAP- woj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Konkurs Polonistyczny

Młodzieżowy Dom Kultury

A. Napieraj P

K. Staszewski

M. Ossolińska-Olszyńska

9.11.2018 r.

Godz. 900

23 stycznia 2019 r.

 

1 marca 2019 r.

 

 

 

w Opolu

 

 

godz. 900

 

godz. 1000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Konkurs Języka Angielskiego

Młodzieżowy Dom Kultury

M. Kopaniecki P

J. Broniszewska

13 listopada 2018 r.

15 stycznia 2019` r.

 

22 lutego 2019 r.

 

 

 

w Opolu

M. Ossolińska-Olszyńska

Godz. 805

godz. 9.00

 

godz. 1000

 

3.

Konkurs Języka Niemieckiego

Młodzieżowy Dom Kultury

B. Mioska- Hury P

B. Łobos-Jastrzębska

12 listopada 2018 r.

17 stycznia 2019 r.

 

4 marca 2019 r.

 

 

 

w Opolu

E. Głuszko-Poterałowicz

Godz. 805

godz. 900

 

godz. 1000

 

4.

 

 

 

 

 

 

.

 

 

Konkurs Historyczny

Młodzieżowy Dom Kultury

K. Nowak P

M. Jendrysiak

19 listopada 2018 r.

24 stycznia 2019 r.

 

5 marca 2019 r.

 

 

 

w Opolu

M. Ossolińska-Olszyńska

Godz. 900

godz. 900

 

godz. 1000

 

6.

Konkurs Geograficzny

Młodzieżowy Dom Kultury

D. Woźniak P

B. Włos

21 listopada 2018 r.

14 stycznia 2019 r.

 

20 lutego 2019 r.

 

 

 

w Opolu

E. Głuszko-Poterałowicz

Godz. 805

godz. 9.00

 

godz. 1000

 

7.

Konkurs Biologiczny

Młodzieżowy Dom Kultury

R. Musiał P

A. Wesołowska

D. Jaśkiewicz

20 listopada 2018 r.

22 stycznia 2019 r.

 

7 marca 2019 r.

 

 

 

w Opolu

 

Godz. 1050

godz. 900

 

godz. 1000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Konkurs Matematyczny

Młodzieżowy Dom Kultury

F. Łęczyńska P

B. Tymkiewicz

E. Wnętrzak

15 listopada 2018 r.

18 stycznia 2019 r.

 

8 marca 2019 r.

 

 

 

w Opolu

 

Godz. 805

godz. 900

 

godz. 1000

 

9.

Konkurs Chemiczny

Młodzieżowy Dom Kultury

J. Bartosik P

R. Krupa

E. Wnętrzak

14 listopada 2018 r.

21 stycznia 2019 r.

 

6 marca 2019 r.

 

 

 

w Opolu

 

Godz. 900

godz. 9.00

 

godz. 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Konkurs Fizyczny

Młodzieżowy Dom Kultury

A. Dziaczuk P

16 listopada 2018 r.

25 stycznia 2019 r.

 

25 lutego 2019 r.

 

 

 

w Opolu

R. Krupa

Godz. 900

godz.9.00

 

godz. 10.00

 

 

 

 

E. Wnętrzak

 

 

 

(część zadaniowa)

 

 

 

 

 

 

 

 

11 marca 2019 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

godz. 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

(część doświadczalna)

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

 

Lp.

Nazwa Konkursu

Siedziba Wojewódzkiej

 

 

Terminy eliminacji

 

 

 

 

Komisji Konkursowej

Komisja Konkursowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I ETAP- szkolny

 

II ETAP-gminny

III ETAP-woj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Konkurs Polonistyczny

Młodzieżowy Dom Kultury

A. Napieraj P

K. Staszewski

M. Ossolińska-Olszyńska

9.11.2018 r.

Godz. 900.

 

8 stycznia 2019 r.

26 lutego 2019 r.

 

 

 

w Opolu

 

 

 

godz. 9.00

godz. 1000

 

2.

Konkurs Matematyczny

Młodzieżowy Dom Kultury

 

 

 

10 stycznia 2019 r.

14 lutego 2019 r.

 

 

 

w Opolu

F. Łęczyńska P

B. Tymkiewicz

E. Wnętrzak

15 listopada 2018 r.

 

godz. 900

godz. 1000

 

 

 

 

 

Godz. 805

 

 

 

 

3.

Konkurs Języka Angielskiego

Młodzieżowy Dom Kultury

M. Kopaniecki P

J. Broniszewska

13 listopada 2018 r.

 

11 stycznia 2019 r.

21 lutego 2019 r.

 

 

 

w Opolu

M. Ossolińska-Olszyńska

Godz. 805

 

godz. 900

godz. 1000

 

4.

Konkurs Języka Niemieckiego

Młodzieżowy Dom Kultury

 

12 listopada 2018 r.

 

9 stycznia 2019 r.

18 lutego 2019 r.

 

 

 

w Opolu

B. Mioska- Hury P

B. Łobos-Jastrzębska

E. Głuszko-Poterałowicz

Godz. 805

 

godz. 900

godz. 1000

 

5.

Konkurs Historyczny

Młodzieżowy Dom Kultury

K. Nowak P

M. Jendrysiak

19 listopada 2018 r.

 

7 stycznia 2019 r.

15 lutego 2019 r.

 

 

 

w Opolu

M. Ossolińska-Olszyńska

Godz. 900

 

godz. 900

godz. 1000

 

KONKURSY Z J. POLSKIEGO, MATEMATYKI, J. NIEMIECKIEGO, J. ANGIELSKIEGO, HISTORII dla szkoły podstawowej i gimnazjum odbywają sie w tym samym terminie i czasie!

Regulaminy konkursów dostępne są na stronie Opolskiego Kuratorium.

Koordynatorem Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w Kuratorium Oświaty w Opolu jest dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji pani Joanna Wnuk tel. (077) 45 24 578

LI Mała Olimpiada Matematyczna:
I stopień – zawody szkolne: 10 stycznia 2019 r. (czwartek)
II stopień – zawody wojewódzkie: 16 marca 2019 r. (sobota)