Zajęcia pozalekcyjne

Opublikowano w Uncategorised

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów rok szkolny 2017/2018

poniedziałek

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć (np. kółko przedmiotowe matematyczne)

Klasa/

grupa

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Sala

 

Częstotliwość (co tydzień,

co 2 tygodnie, 1x w miesiącu)

  1. Bysiec Emilia

Praca z uczniem zdolnym

VIIB

poniedziałek

720 - 805

107

Co tydzień

  1. Dziaczuk Andrzej

Fakultet z fizyki

IIILO roz.

poniedziałek

1430 - 1515

104

Co tydzień od X-IV

Kowalewski Daniel

Koło misyjne

II, IIILO

poniedziałek

715

13

Co tydzień

Mazurek Andrzej

Zajęcia sportowe

Grupa ucz.

poniedziałek, środa

1430 - 1500

siłownia

co tydzień

wtorek

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć (np. kółko przedmiotowe matematyczne)

Klasa/

grupa

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Sala

 

Częstotliwość (co tydzień,

co 2 tygodnie, 1x w miesiącu)

  1. Gajewska Alina

Konsultacje z matematyki

PG/SP

wtorek

1430 - 1515

153

Co 2 tygodnie

Krupa Ryszard

Przygotowanie do egzaminu

Fakultety z chemii

Kółko fizyczne

Kl. III

Kl. IIILO

1 ucz.

wtorek

środa, czwartek

piątek

1430 - 1515

720-815, 1430-1515

805 - 850

5

Co tydzień

Musiał Robert

Konsultacje z biologii

PG/SP

wtorek

1430 - 1500

9

1 raz w miesiącu/na blogu

Napieraj Anna

Koło polonistyczne

IIIB,D

wtorek

720 - 800

212

Co tydzień

Rokita Alicja

Innowacja

 

IIC

 

wtorek

 

1340 - 1425

 

121

Co 2 tygodnie

Włos Bogusław

Innowacja

Koło geograficzne

Konsultacje – olimpiada geograficzna

IIC

Kl. III

Kl. I, IILO

Wtorek

Czwartek

czwartek

1340 - 1425

1430 – 1515

720 - 805

124

Co 2 tydzień

Co tydzień

IX, X 2017 co tydzień

środa

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć (np. kółko przedmiotowe matematyczne)

Klasa/

grupa

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Sala

 

Częstotliwość (co tydzień,

co 2 tygodnie, 1x w miesiącu)

  1. Bartosik Joanna

Dobra Praktyka - chemia

Gr. kl. IIB

środa

805 - 850

5

Co 2 tygodnie

Jungowska-Niedziałek Bogumiła

Przygotowanie do matury

IIILO

środa

piątek

1430-1550

202

Co tydzień

Krupa Ryszard

Przygotowanie do egzaminu

Fakultety z chemii

Kółko fizyczne

Kl. III

Kl. IIILO

1 ucz.

wtorek

środa, czwartek

piątek

1430 - 1515

720-815, 1430-1515

805 - 850

5

Co tydzień

Kwiatoń-Czernik Beata

Koło historyczne

Kl. III

środa

1430 - 1515

214

3x w miesiącu

Mierzwiak Katarzyna

Koło historyczne

Grupa ucz.

środa

720 - 805

218

Co tydzień lub wg potrzeb

Mioska Bernadeta

Praca z uczniem zdolnym

IILO

środa

900 - 945

217

Co tydzień

Podolak Cecylia

Przygotowanie do egzaminu

IIIC,D

środa

1340 - 1425

118

Co tydzień (zamiennie 3c/3d)

Wesołowska Anna

Dobra Praktyka - chemia

Gr. kl. IIB

środa

805 - 850

5

Co 2 tygodnie

Mazurek Andrzej

Zajęcia sportowe

Grupa ucz.

poniedziałek, środa

1430 - 1500

siłownia

co tydzień

czwartek

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć (np. kółko przedmiotowe matematyczne)

Klasa/

grupa

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Sala

 

Częstotliwość (co tydzień,

co 2 tygodnie, 1x w miesiącu)

Krupa Ryszard

Przygotowanie do egzaminu

Fakultety z chemii

Kółko fizyczne

Kl. III

Kl. IIILO

1 ucz.

wtorek

środa, czwartek

piątek

1430 - 1515

720-815, 1430-1515

805 - 850

5

Co tydzień

Łęczyńska Franciszka

Fakultety rozszerzenie

Fakultety podstawa

IIILO

czwartek

piątek

715 - 800

204

co tydzień

 

 

 

 

 

 

 

Staszewski Krzysztof

Przygotowanie do egzaminu

Zespół wyrównawczy

IIIC

IIIA

czwartek

1430 – 1515

130

7

Co tydzień

Włos Bogusław

Innowacja

Koło geograficzne

Konsultacje – olimpiada geograficzna

IIC

Kl. III

Kl. I, IILO

Wtorek

Czwartek

czwartek

1340 - 1425

1430 – 1515

720 - 805

124

Co 2 tydzień

Co tydzień

IX, X 2017 co tydzień

piątek

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć (np. kółko przedmiotowe matematyczne)

Klasa/

grupa

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Sala

 

Częstotliwość (co tydzień,

co 2 tygodnie, 1x w miesiącu)

Jungowska-Niedziałek Bogumiła

Przygotowanie do matury

IIILO

środa

piątek

1430-1550

202

Co tydzień

Kasperczyk Anna

Kółko teatralne

Grupa ucz.

piątek

1430-1550

aula,

sala lustrzana

Co tydzień

Krupa Ryszard

Przygotowanie do egzaminu

Fakultety z chemii

Kółko fizyczne

Kl. III

Kl. IIILO

1 ucz.

wtorek

środa, czwartek

piątek

1430 - 1515

720-815, 1430-1515

805 - 850

5

Co tydzień

Łęczyńska Franciszka

Fakultety rozszerzenie

Fakultety podstawa

IIILO

czwartek

piątek

715 - 800

204

co tydzień