Matura

Opublikowano w Stałe

Na stronach Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu oraz Centralnej Komisji Edukacyjnej możecie dowiedzieć się więcej na temat najbliższej matury.

WAŻNE TERMINY

INFORMACJE OGÓLNE NA OKE

INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW NA CKE

 

Harmonogram matury ustnej z języka polskiego

Skład Przedmiotowego Zespołu Egzaminacyjnego:

  1. Przewodnicząca – Bogumiła Niedziałek-Jungowska - Gimnazjalno-Licealny Zespół Szkół w Wołczynie

  2. Członek – Anna Gwóźdź, Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie

Egzamin odbędzie się w sali 228 w dniu 17.05.2017r. od godz. 900

L.p.

Nazwisko i imię

Godz. rozpoczęcia

Data

1

Adamska Joanna

900 - 930

17.05.2017r.

2

Betkier Ewa

915 - 945

17.05.2017r.

3

Bezpałko Kacper

930 - 1000

17.05.2017r.

4

Chałupka Nicole

945 - 1015

17.05.2017r.

5

Duch Wojciech

1000 - 1030

17.05.2017r.

 

Przerwa, ogłoszenie wyników

 

 

6

Gabryel Daria

1100 - 1130

17.05.2017r.

7

Gatner Mariusz

1115 - 1145

17.05.2017r.

8

Hreczyńska Paulina

1130 - 1200

17.05.2017r.

9

Koziński Grzegorz

1145 - 1215

17.05.2017r.

10

Kuka Aleksandra

1200 - 1230

17.05.2017r.

 

Przerwa, ogłoszenie wyników

 

 

11

Kuliga Krzysztof

1300 - 1330

17.05.2017r.

12

Lech Joanna

1315 - 1345

17.05.2017r.

13

Litner Natalia

1330 - 1400

17.05.2017r.

14

Maksymiuk Krzysztof

1345 - 1415

17.05.2017r.

 

Przerwa, ogłoszenie wyników

 

 

Egzamin odbędzie się w sali 228 w dniu 18.05.2017r. od godz. 900

L.p.

Nazwisko i imię

Godz. rozpoczęcia

Data

1

Marach Oliwia

900 - 930

18.05.2017r.

2

Marczak Janusz

915 - 945

18.05.2017r.

3

Ochęndzan Dominik

930 - 1000

18.05.2017r.

4

Pajor Dominik

945 - 1015

18.05.2017r.

5

Piłyp Dagmara

1000 - 1030

18.05.2017r.

 

Przerwa, ogłoszenie wyników

 

 

6

Przygoda-Kuś Paula

1100 - 1130

18.05.2017r.

7

Radosz Tomasz

1115 - 1145

18.05.2017r.

8

Sarnowska Natalia

1130 - 1200

18.05.2017r.

9

Schudok Dominika

1145 - 1215

18.05.2017r.

10

Stelmaszyk Aleksandra

1200 - 1230

18.05.2017r.

 

Przerwa, ogłoszenie wyników

 

 

11

Śpiewak Kacper

1300 - 1330

18.05.2017r.

12

Woźnik Dawid

1315 - 1345

18.05.2017r.

13

Wrzesiński Jakub

1330 - 1400

18.05.2017r.

14

Markiewicz Piotr

1345 - 1415

18.05.2017r.

 

Przerwa, ogłoszenie wyników

 

 

Harmonogram matury ustnej z języka angielskiego

Skład Przedmiotowego Zespołu Egzaminacyjnego:

  1. Przewodnicząca – Justyna Broniszewska - Gimnazjalno-Licealny Zespół Szkół w Wołczynie

  2. Członek – Beata Foit-Fichte - Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie

Egzamin odbędzie się w sali nr 227 w dniu 17.05.2017r. od godz. 900

L.p.

Nazwisko i imię

Godz. rozpoczęcia

Data

1

Marach Oliwia

900 - 920

17.05.2017r.

2

Marczak Janusz

920 - 940

17.05.2017r.

3

Ochęndzan Dominik

940 - 1000

17.05.2017r.

4

Pajor Dominik

1000 - 1020

17.05.2017r.

5

Piłyp Dagmara

1020 - 1040

17.05.2017r.

6

Przygoda-Kuś Paula

1040 - 1100

17.05.2017r.

7

Radosz Tomasz

1100 - 1120

17.05.2017r.

8

Sarnowska Natalia

1120 - 1140

17.05.2017r.

9

Śpiewak Kacper

1140 - 1200

17.05.2017r.

10

Woźnik Dawid

1200 - 1220

17.05.2017r.

11

Wrzesiński Jakub

1220 - 1240

17.05.2017r.

12

Markiewicz Piotr

1240 - 1300

17.05.2017r.

Ogłoszenie wyników przez PZE odbędzie się o godz. 1320

Skład Przedmiotowego Zespołu Egzaminacyjnego:

  1. Przewodnicząca – Justyna Broniszewska - Gimnazjalno-Licealny Zespół Szkół w Wołczynie

  2. Członek – Beata Foit-Fichte - Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie

Egzamin odbędzie się w sali 227 w dniu 18.05.2017r. od godz. 900

L.p.

Nazwisko i imię

Godz. rozpoczęcia

Data

1

Adamska Joanna

900 - 920

18.05.2017r.

2

Betkier Ewa

920 - 940

18.05.2017r.

3

Bezpałko Kacper

940 - 1000

18.05.2017r.

4

Chałupka Nicole

1000 - 1020

18.05.2017r.

5

Duch Wojciech

1020 - 1040

18.05.2017r.

6

Gabryel Daria

1040 - 1100

18.05.2017r.

7

Gatner Mariusz

1100 - 1120

18.05.2017r.

8

Hreczyńska Paulina

1120 - 1140

18.05.2017r.

9

Koziński Grzegorz

1140 - 1200

18.05.2017r.

10

Kuliga Krzysztof

1200 - 1220

18.05.2017r.

11

Lech Joanna

1220 - 1240

18.05.2017r.

12

Litner Natalia

1240 - 1300

18.05.2017r.

13

Maksymiuk Krzysztof

1300 - 1320

18.05.2017r.

Ogłoszenie wyników przez PZE odbędzie się o godz. 1340

Harmonogram matury ustnej z języka niemieckiego

Skład Przedmiotowego Zespołu Egzaminacyjnego:

1. Przewodnicząca – Emilia Bysiec - Gimnazjalno-Licealny Zespół Szkół w Wołczynie

2. Członek –Jolanta Zimoch, Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie

Egzamin odbędzie się w sali nr 227 w dniu 19.05.2017r. od godz. 900

L.p.

Nazwisko i imię

Godz. rozpoczęcia

Data

1

Kuka Aleksandra

900 - 920

19.05.2017r.

2

Schudok Dominika

920 - 940

19.05.2017r

3

Stelmaszyk Aleksandra

940 - 1000

19.05.2017r

Ogłoszenie wyników przez PZE odbędzie się o godz. 1020