Kiermasz mikołajkowo-bożonarodzeniowy

Opublikowano w Życie szkolne

4 grudnia 2014 roku odbył się w Wołczynie Kiermasz Mikołajkowo- Bożonarodzeniowy , który był zorganizowany przez Radę Rodziców (przewodniczącą Panią Alicję Kwaśnicką oraz Panią Beatę Parkintą – Męcfel, Panią Julitę Matelską i Panią Teresę Koska) oraz Samorząd Uczniowski Gimnazjalno – Licealnego Zespołu Szkół w Wołczynie.

W atmosferze oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia można było zaopatrzyć się w przepiękne świąteczne ozdoby, dekoracje także w przepyszne pierniczki. Wszystkie te cudeńka uczniowie wykonali własnoręcznie.

Zobacz więcej zdjęć

- W tym roku ogromnym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane przez uczniów ślicznie ozdoby świąteczne, a także pierniczki - mówi Przewodnicząca Rady Rodziców GLZS w Wołczynie Pani Alicja Kwaśnicka.

Świąteczny kiermasz to efekt pracy zespołowej: rady rodziców, Samorządu Uczniowskiego (liceum i gimnazjum), grona pedagogicznego oraz rodziców. Całkowity dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na doposażenie bazy multimedialnej szkoły, a także na dofinansowanie do wyjazdów naszych uczniów.