Byliśmy najlepsi

Opublikowano w Życie szkolne

9 marca 2015 r. w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku odbyła się II edycja Rejonowego Konkursu Historycznego pt. "Dziedzictwo średniowiecza". Konkurs przygotowała i poprowadziła p. Beata Kwiatoń- Czernik- doradca metodyczny PODN w Kluczborku.

Zobacz więcej zdjęć

W konkursie udział wzięli gimnazjaliści z Bogacicy, Byczyny, Kujakowic Górnych, Praszki, Rudnik, Kluczborka (P.G nr 1 i P.G nr 5) oraz z naszej szkoły. W sumie rywalizowało 12 drużyn. Nasz trzyosobowy zespół z klasy II B zajął I miejsce. Drużyna w składzie: Feliks Majchrzyk, Tobiasz Olejnik i Natalia Nalepa przygotowywała się do konkursu pod kierunkiem p. Katarzyny Mierzwiak.

Nagrody dla najlepszych ufundował Starosta Powiatu Kluczborskiego. Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i kolegom. W przyszłym roku 2015/ 2016, kolejna edycja odbędzie się w naszej szkole.