Pożegnanie maturzystów

Opublikowano w Życie szkolne

Dnia 24 kwietnia 2015 w auli Gimnazjalno-Licealnego Zespołu Szkół w Wołczynie odbyło się uroczyste pożegnanie klasy maturalnej. Motywem przewodnim tej uroczystości była wędrówka przez życie. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, rodzice i nauczyciele. Szczególne emocje wywołały recytacje wierszy "Ocalić od zapomnienia", "Nic dwa razy" oraz zaśpiewane utwory muzyczne o tematyce przemijania. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku...

Zobacz więcej zdjęć

Po raz drugi w historii szkoły absolwenci liceum wręczyli Pani Dyrektor pamiątkowe tablo oraz po raz drugi pan Burmistrz wręczył naszym kolegom symboliczne długopisy. I tak tworzy się kolejny element naszej szkolnej tradycji...

Atmosferę dopełniła prezentacja zdjęć absolwentów, przedstawiająca trzy lata spędzone w naszej szkole. Wychowankowie naszego liceum zostali obdarowani drobnymi upominkami przez uczniów klasy II LO. Dziękujemy Wam za wspólne lata spędzone razem w murach naszej szkoły. Za każdy szczery uśmiech oraz drobne gesty życzliwości. Miło nam było spotykać Was na korytarzach podczas przerw. Będzie nam Was brakowało. <3

Życzymy Wam pomyślnie zdanej matury oraz dostania się na wymarzone studia. Do zobaczenia w dorosłym życiu! II LO