Paczki świąteczne

Opublikowano w Życie szkolne

7 i 10 grudnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w kweście ulicznej PCK. Młodzież zbierała fundusze na zorganizowanie paczek świątecznych dla uczniów naszego gimnazjum i liceum. Do akcji włączyła się cała społeczność wołczyńska i okolice. Napotkani przechodnie oraz pracownicy różnych instytucji chętnie wrzucali do puszek pieniądze, z góry bardzo im dziękujemy. Z zebranej kwoty udało nam się przygotować 52 paczki dla uczniów naszej szkoły. Młodzież zbierała również w klasach produkty żywnościowe, kosmetyczne, pielęgnacyjne, z których później w świetlicy szkolnej pod opieką nauczycieli robiliśmy z uczniami paczki.

Zobacz więcej zdjęć

Ta akcja przedświąteczna ma już swoją tradycję , ponieważ od 10 lat udaje nam się zebrać odpowiednią kwotę pieniędzy i zorganizować drobne upominki dla naszych uczniów. Mamy nadzieje, że mieszkańcy Wołczyna i okolic będą nadal nas wspierać w tych przedsięwzięciach, z góry im dziękujemy i prosimy o więcej.

Opiekun szkolnego koła PCK : A. Sęk
Kierownik świetlicy : E. Głuszko – Poterałowicz
Opiekun SU – J. Broniszewska