Pożegnanie maturzystów 2016

Opublikowano w Życie szkolne

W piątek 29 kwietnia 2016 roku w auli szkolnej miało miejsce pożegnanie uczniów klasy 3LO. Część artystyczna została przygotowana przez przedstawicieli klasy 2 liceum. W niezwykle ciepłych słowach pożegnały się z uczniami pani dyrektor, Ewa Włos oraz wychowawczyni, pani Alicja Rokita.

Aleksandra Kamińska, przewodnicząca klasy, swoją mową przepełnioną wdzięcznością doprowadziła wszystkich do łez, a pana burmistrza, Jana Leszka Wiącka, przeniosła w świat jego młodości, kiedy sam uczęszczał do liceum i tymi wspomnieniami z młodości, dzieląc się ze zgromadzonymi w auli szkoły, sprawił, że na twarzach słuchaczy pojawiły się uśmiechy. Następnie zostały wręczone świadectwa, glorie i nagrody uczniom oraz listy gratulacyjne rodzicom. Przyszli maturzyści po otrzymaniu drobnych upominków, przygotowanych przez uczniów klasy 2LO, wraz z innymi gośćmi udali się na mały poczęstunek do świetlicy szkolnej. Myślę, że dzień ten pozostanie w ich pamięci na długo.

Przed Wami, Drodzy Absolwenci egzamin dojrzałości. Wierzymy, że Wasza praca i codzienny trud zaowocuje sukcesem. Trzymamy za Was kciuki. Do zobaczenia w dorosłym życiu.

Ola Kuka