Dzień integracji 2016

Opublikowano w Życie szkolne

Dzień integracji to po prostu dzień świetnej zabawy. Tak o nim myślę i tak ten dzień będę wspominać. Integracja zaczęła się od wspólnego obiadu, wszyscy przy stole, przy wspólnym posiłku czuliśmy się jak w domu (panie kucharki jak zwykle się spisały- kotlet pycha J ). Tego dnia szkoła była najfajniejszym miejscem jakie widziałam. Chyba wszyscy zapomnieliśmy o kartkówkach, sprawdzianach i ocenach. Nasze prezentacje pokazały, że każdy z nas jest ważny i wyjątkowy. W konkurencjach było najlepsze to, że wszyscy wygraliśmy. Wygraną była świetna zabawa, no i oczywiście certyfikat od pani dyrektor chroniący przed odpytywaniem J Wieczorem na wzmocnienie kiełbaski, a po nich totalne spalanie kalorii, czyli  tańce. I tak śmiesznie i z hałasem minął dzień integracji, po którym trochę lepiej się znamy, może więcej lubimy i na pewno mamy pierwsze miłe wspomnienia z nowej szkoły.

Marysia.

 DZIEŃ INTEGRACJI pod hasłem : 

 Główną wartością w życiu nie jest to, co dostajesz.

 Główną wartością w życiu jest to, kim się stajesz. 

Tradycyjnie, tak i też tego roku- 7 października 2016 r. odbył się „Dzień Integracji” gimnazjum. Na początku Samorząd Uczniowski przygotował pierwszakom bezpieczne otrzęsiny. Następnie przeszliśmy do gier i zabaw. Każda klasa zaprezentowany przez siebie program prezentujący swoją klasę. Jury oceniało pomysł, stroje, charakteryzację, podkład muzyczny oraz zaangażowanie. Wszystkie klasy przygotowały bardzo ambitne prezentacje społeczności klasowej.   

Pod okiem nauczycieli:Anny Sęk, Elżbiety Głuszko- Poterałowicz, Mariana Koski,Anny Bezpałko i Alicji Kwaśnickiej  klasy uczestniczyły w różnego rodzaju zadaniach  i sportowych konkurencjach, otrzymując punkty. Klasa, która zdobyła ich najwięcej, była zwolniona z kartkówek i sprawdzianów, otrzymując „Certyfikat na niepytanie, niepisanie sprawdzianów, kartkówek” w wybranym przez siebie dniu. Rywalizacja była bardzo wyrównana dlatego Pani Dyrektor Ewa Włos postanowiła przyznać wszystkim klasom wyróżnienie w postaci Certyfikatu.

Wychowawcy nie tylko wspierali duchem swoich podopiecznych, ale czynnie włączyli się do zabawy. 

Po kolacji nastąpiła upragniona dyskoteka. Wszyscy bawili się super , z pewnością dzięki świetnym didżejom  i chęci do zabawy pozostałych. Uczyliśmy się Belgijki i szło nam całkiem nieźle.

Organizatorzy Dni Integracji 

 

DZIEŃ INTEGRACJI

pod hasłem : Główną wartością w życiu nie jest to, co dostajesz.

Główną wartością w życiu jest to, kim się stajesz.Tradycyjnie, tak i też tego roku- 7 października 2016 r. odbył się „Dzień Integracji” gimnazjum. Na początku Samorząd Uczniowski przygotował pierwszakom bezpieczne otrzęsiny. Następnie przeszliśmy do gier i zabaw. Każda klasa zaprezentowany przez siebie program prezentujący swoją klasę. Jury oceniało pomysł, stroje, charakteryzację, podkład muzyczny oraz zaangażowanie. Wszystkie klasy przygotowały bardzo ambitne prezentacje społeczności klasowej.

Pod okiem nauczycieli:Anny Sęk, Elżbiety Głuszko- Poterałowicz, Mariana Koski,Anny Bezpałko i Alicji Kwaśnickiej klasy uczestniczyły w różnego rodzaju zadaniach  i sportowych konkurencjach, otrzymując punkty. Klasa, która zdobyła ich najwięcej, była zwolniona z kartkówek i sprawdzianów, otrzymując „Certyfikat na niepytanie, niepisanie sprawdzianów, kartkówek” w wybranym przez siebie dniu. Rywalizacja była bardzo wyrównana dlatego Pani Dyrektor Ewa Włos postanowiła przyznać wszystkim klasom wyróżnienie w postaci Certyfikatu.

Wychowawcy nie tylko wspierali duchem swoich podopiecznych, ale czynnie włączyli się do zabawy.

Po kolacji nastąpiła upragniona dyskoteka. Wszyscy bawili się super , z pewnością dzięki świetnym didżejom  i chęci do zabawy pozostałych. Uczyliśmy się Belgijki i szło nam całkiem nieźle.
                                                                                         Organizatorzy Dni Integracji