Dzień Chłopaka

Opublikowano w Życie szkolne

29 września 2017 roku moja klasa- 3b wraz z wychowawczynią panią Anią Napieraj świętowała Dzień Chłopaka. Z tej okazji wraz z dziewczynami przygotowałyśmy dla nich różne gry, zabawy oraz quizy, dzięki którym panowie mogli chociaż na chwilę zapomnieć o sprawdzianach oraz nauce, wcielić się w aktorów i porywalizować ze sobą. Dodatkowo sprawdziłyśmy ich wiedzę o kosmetykach i przyrządach, których na co dzień używają kobiety. Byłyśmy bardzo pozytywnie zaskoczone, gdy okazało się, że chłopcy bez większych problemów potrafią odpowiedzieć na nasze pytania. Jednak, gdy przyszła pora na zagadki dotyczące dziewczyn z naszej klasy, pojawiły się u nich pewne wątpliwości i zawahania. Pomimo to uważamy, że poszło im całkiem dobrze.

Na koniec otrzymali od nas małe podarunki w postaci baniek mydlanych, kolorowanek i czekolad. Pomimo tego, że mają już po 15 lat, my wciąż uważamy ich za naszych małych chłopców.

Mamy nadzieję, że solenizantom podobały się zrobione przez nas atrakcje. Podczas całej tej lekcji panowała bardzo miła atmosfera i towarzyszyło nam cudowne poczucie humory u wszystkich uczniów. Jest to ostatni rok naszej wspólnej nauki .Niestety w czerwcu będziemy musieli się rozstać, dlatego staramy się spędzać ze sobą jak najlepiej ten czas.

Julia Bednarczuk