Gdzie ćwiczyć kreatywne myślenie?

Opublikowano w Życie szkolne

15 listopada 2017 roku moja klasa- 3b wraz z klasą 3c i wychowawczyniami, pojechała na wycieczkę do Wrocławia. Na początku wybraliśmy się do pełnego tajemnic i zagadek Escape Romm’u. By się z niego wydostać, musieliśmy wykazać się sprytem, inteligencją oraz wielką pomysłowością. Tu ćwiczyliśmy swoją kreatywność.

Następnie poszliśmy na rynek. Udało nam się zrobić kilka bardzo ładnych zdjęć. Urzekły nas piękne wrocławskie kamienice oraz ratusz w stylu gotyckim. W trakcie spaceru nasi koledzy spotkali panią Magdę Gessler, którą uwiecznili na fotografiach.

W końcu nadszedł czas na kino i małe zakupy. „Wyposażeni” w popcorn i colę udaliśmy się na seans. Dla miłośników super bohaterów i scen akcji, świetnie pasował się film ,,Thor”. Jednak i zwolennicy komedii dobrze odnaleźli się na ,,Listach do M.3”.

Według mnie ta wycieczka była naprawdę bardzo udana. Każdy wrócił z miłymi wspomnieniami. Mogliśmy nieco odpocząć od szkolnej codzienności i trochę się ,,wyszaleć”. Szkoda tylko, że wszystko co dobre, tak szybko się kończy.