Kulturalia - znowu u nas

Opublikowano w Życie szkolne

W dniu 10 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się XXVIII Kulturalia. Swoją obecnością zaszczycili nas zespół muzyczny Wielokropek, pan Mariusz Pieńkowski oraz zadebiutowała szkolna grupa kabaretowa "TAK i NIE".

Aby przybliżyć nam sukcesy i wyczyny młodych solistek, poprosiliśmy panią Marię Tymczyszyn o opowiedzenie krótkiej historii zespołu. Dziewczęta brały udział w wielu występach i konkursach zarówno w naszym regionie, a także kraju i za granicą. Według nas mają ogromny talent!

Następnie, pan Mariusz Pieńkowski zaprezentował swoją niezwykłą wystawę obrazów. Jak sam wspomniał, do malowania wrócił po wielu latach. Pomimo to, nie wyszedł z wprawy i jego dzieła zachwyciły wszystkich zaproszonych gości.

Na sam koniec, porządnej dawki humoru dostarczył nam szkolny kabaret "TAK i NIE”. Grupa powstała z uczniów zarówno z gimnazjum jak i liceum. Chcemy dodać, że był to pierwszy występ chłopaków na naszej scenie. Młodzi artyści przedstawili nam krótki skecz, w którym w zabawny sposób, przedstawili szkolną wywiadówkę. Liczymy, że grupa zyska nowych członków, którzy z równie wielkim zaangażowaniem wesprą ich w kolejnych występach.

Mamy nadzieję, że zaproszeni goście miło u nas spędzili czas. Widzimy się na następnych kulturaliach!

Julka i Martyna