Spotkanie z panią Policjantką

Opublikowano w Życie szkolne

Dnia 21 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią Violettą Jasińską z Komisariatu Policji w Wołczynie. Pani policjantka była bardzo miła .Uświadomiła nam, że teraz jak popełnimy jakieś przewinienie, odpowiadamy za nie sami, ponosimy tego konsekwencję. Pani policjantka mówiła również o cyberstalkingu, szkodliwości spożywania alkoholu, napojów energetycznych oraz paleniu papierosów. Opowiedziała nam również o swojej pracy i przytoczyła kilka historii z nią związanych. Na końcu mogliśmy zadawać pytania . Niektóre z poruszanych problemów były ciekawe, inne mniej ale wszystkie na temat. Myślę że po takim wykładzie osoby doświadczonej, nikt nie będzie popełniał już żadnych przewinień w naszej szkole, będzie wiedział, że już sami za wszystko odpowiadamy.

Michał Krawiec