VI miejsce Ani

Opublikowano w Gimnazjada

W środę 25.02.2015r. w Korfantowie odbyły się indywidualne mistrzostwa województwa w tenisie stołowym. W kategorii dziewcząt w zawodach startowała nasza reprezentantka Anna Mały.

W stawce 40 sklasyfikowanych najlepszych zawodniczek województwa opolskiego Ania zajęła bardzo dobre VI miejsce. Rozmiar sukcesu naszej zawodniczki podkreślają szczegółowe wyniki z zawodów w Korfantowie.

Zobacz więcej zdjęć

SZKOŁY GIMNAZJALNE – dziewczęta

 

Nazwisko

Imię

Szkoła

Powiat

1.

Wójcik

Julia

ZS Chróścice

opolski-ziemski

2.

Kała

Małgorzata

PG 2 Strzelce Opolskie

strzelecki

3.

Kozubek

Magda

PG Siołkowice Stare

opolski-ziemski

4.

Kolczyk

Adrianna

PG Chocianowice

kluczborski

5.

Bartoszek

Julia

ZSG Kielcza

strzelecki

6.

Mały

Anna

PG Wołczyn

kluczborski

7.

Angerman

Anna

PG 10 Opole

opolski-miejski

8.

Pastuszczak

Karolina

ZS 1 OS Brzeg

brzeski

9-12.

Kipka

Weronika

PG 2 Krapkowice

krapkowicki

 

Brzęczek

Natalia

PG Chocianowice

kluczborski

 

Sinicka

Natalia

PG 1 Opole

opolski-miejski

 

Zwior

Kamila

PG 2 Strzelce Opolskie

strzelecki

13-16.

Kierek

Izabela

PG Strzeleczki

krapkowicki

 

Ploszczyca

Żanete

PG Walce

krapkowicki

 

Marek

Magdalena

PG 4 Kędzierzyn-Koźle

kędzierzyńsko-kozielski

 

Gancarz

Kamila

PG 1 Głuchołazy

nyski

17-24.

Warzycha

Dominika

PG 1 Brzeg

brzeski

 

Świderska

Nikola

PG Łosiów

brzeski

 

Waloszyńska

Ewa

PG 4 Kędzierzyn-Koźle

kędzierzyńsko-kozielski

 

Jacheć

Aleksandra

PG Korfantów

nyski

 

Sowa

Natalia

PG Rudniki

oleski

 

Tkaczuk

Natalia

PG Biała

prudnicki

 

Brutanek

Natalia

PG Lubrza

prudnicki

 

Woźnik

Aleksandra

PG Chocianowice

kluczborski

25-32.

Radosz

Magdalena

PG 1 Głubczyce

głubczycki

 

Kawa

Natalia

PG 1 Głubczyce

głubczycki

 

Bielak

Wiktoria

PG Polska Cerekiew

kędzierzyńsko-kozielski

 

Gwóźdź

Paulina

PG Cisek

kędzierzyńsko-kozielski

 

Matyska

Martyna

PG Rudniki

oleski

 

Zwadło

Wiktoria

PG Biała

prudnicki

 

Walków

Oktawia

PG Dąbrowa

opolski-ziemski

 

Ciesielska

Weronika

PG Siołkowice Stare

opolski-ziemski

33-40.

Multan

Agata

PG Łosiów

brzeski

 

Drescher

Sandra

PG Walce

krapkowicki

 

Skrzypczak

Julia

PG 1 Głuchołazy

nyski

 

Dacenko

Edyta

PG 1 Prudnik

prudnicki

 

Żok

Nikola

PG 1 Kluczbork

kluczborski

 

Kasprzak

Izabela

PG 8 Opole

opolski-miejski

 

Muszyńska

Agata

PG 1 Opole

opolski-miejski

 

Młynek

Agata

ZS Chróścice

opolski-ziemski

Maciej Brus