Mistrzostwa województwa w tenisie stołowym - srebro dla Ani

Opublikowano w Gimnazjada

Mistrzostwa województwa w indywidualnym tenisie stołowym rozegrane 08.02.2017r. w Dobrzeniu Wielkim, przyniosły ogromny sukces reprezentantom PG Wołczyn.

Srebrny medal i tytuł wicemistrzyni województwa wywalczyła Anna Mały. Drugie miejsce w stawce 35 najlepszych zawodniczek województwa opolskiego to wielkie osiągnięcie i nagroda za lata wyrzeczeń, ciężkiej pracy i tysiące godzin treningów. Gratulujemy Ani i życzymy wielu sukcesów w dalszej karierze sportowej.

Bardzo dobre miejsce w zawodach uzyskał Leon Kunaszewski, plasując się w stawce 37 zawodników na miejscu piątym. Dobre miejsce zajął Paweł Kwaśnicki, który sklasyfikowany został w przedziale miejscowym od 17 do 24.

Nasi zawodnicy wywalczyli kwalifikacje do zawodów wojewódzkich w turnieju powiatowym rozegranym 06.02. w Chocianowicach. Ania Mały i Leon Kunaszewski zostali mistrzami powiatu, a Paweł Kwaśnicki zdobył VI miejsce. W zawodach powiatowych wystartowały również Zuzanna Jaśkiewicz i Julia Bogaczyk.