Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej kl. I i II - III

Opublikowano w Szkolne Igrzyska Sportowe

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej kl. I i II - III
17.03.2017r.

Wyniki kl. I

 

I a

I b

I c

Pkt(br)

Miejsce

I a

 

2:0

7:0

6(9:0)

I

I b

0:2

 

5:0

3(5:2)

II

I c

0:7

0:5

 

0(0:12)

III

Skład zwycięskiego zespołu klasy I a Talaga, Mormul, Prokop, Wacław, Borończyk, Mazurek

Wyniki kl. II i III

 

III b

III a

III c

II cd

Pkt(br)

Miejsce

III b

 

2:1

4:0

7:0

9(13:1)

I

III a

1:2

 

2:3

2:2

1(5:7)

III

III c

0:4

3:2

 

2:0

6(5:6)

II

II cd

0:7

2:2

0:2

 

1(2:11)

IV

Skład zwycięskiego zespołu klasy III b
Łęczyński, Frankiewicz, Łężny, Bezpałko, Martyniszyn.


Organizator: Jerzy Rokita, Wiesław Nowak

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej

Opublikowano w Szkolne Igrzyska Sportowe


Pierwszymi zawodami w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych gimnazjum były zawody w piłce nożnej chłopców, które odbyły się 30.IX. Grano w dwóch kategoriach-klasy pierwsze i klasy drugie z trzecimi.

Mistrzem w klasach pierwszych została klasa I a w składzie: Talaga, Borończyk, Prokop, Zaczyk, Mazurek, Podkówka, Mormul, Wider.
Mistrzem klas drugich i trzecich została klasa III b w składzie: Frankiewicz, Łęczyński, Łężny, Martyniszyn, Bezpałko, Artymicz.
Ogółem w zawodach uczestniczyło 63 chłopców.

Zawody zorganizowali Jerzy Rokita i Wiesław Nowak.

Jerzy Rokita

Klasyfikacja końcowa zawodów szkolnych rozegranych w ramach SIS

Opublikowano w Szkolne Igrzyska Sportowe

SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWE
Klasyfikacja końcowa zawodów szkolnych rozegranych w ramach SIS
w grach zespołowych dziewcząt klas I.

23.10.2015. piłka nożna

 

I A

I B

I C

I D

Wynik

Miejsce

I A

X

4:0

3:0

2:0

9

I

I B

0:4

X

1:0

0:1

3

III

I C

0:3

0:1

X

1:1

1

IV

I D

0:2

1:0

1:1

X

4

II

27.11.2015. halowa piłka nożna

 

I A

I B

I D

Wynik

Miejsce

I A

X

4:0

0:1

3

II

I B

0:4

X

0:1

0

III

I D

1:0

1:0

X

6

I

22.01.2016. piłka koszykowa

 

I D

I B

I A

I C

Wynik

Miejsce

I D

X

0:14

4:8

14:2

4

III

I B

14:0

X

6:2

10:4

6

I

I A

8:4

2:6

X

18:0

5

II

I C

2:14

4:10

0:18

X

3

IV

26.02.2016. piłka ręczna

 

I C

I A

I B

Wynik

Miejsce

I C

X

1:12

3:8

0

III

I A

12:1

X

11:1

4

I

I B

8:3

1:11

X

2

II

18.03.2016. piłka siatkowa

 

I A

I B

I D

Wynik

Miejsce

I A

X

2:0

2:0

4

I

I B

0:2

X

2:1

3

II

I D

0:2

1:2

X

2

III

organizator: A.Łuszczyński D.Jaśkiewicz     

Mistrzostwa szkoły w piłce ręcznej chł. kl. I i II 2016

Opublikowano w Szkolne Igrzyska Sportowe

Mistrzostwa szkoły w piłce ręcznej chł. kl. I i II 11.03.2016r.

Wyniki

 

II a

I b

II b c

I cd

Pkt(br)

Miejsce

II a

 

15:2

3:3

10:0(W)

5(28:5)

II

I b

2:15

 

4:14

9:2

2(15:31)

III

II b c

3:3

14:4

 

17:0

5(34:7)

I

I c d

0:10(W)

2:9

0:17

 

0 (2:36)

IV

 

Skład zwycięskiego zespołu klasy II b c
Artymicz, Męcfel, Bezpałko, Mainka, Łęczyński, Zięba, Łężny, Frankiewicz

Organizator: Jerzy Rokita, Wiesław Nowak