Zakończenie III klasy liceum

Opublikowano w Życie szkolne

Dnia 25 kwietnia 2014 w auli Gimnazjalno-Licealnego Zespołu Szkół w Wołczynie odbyło się uroczyste pożegnanie klasy maturalnej. Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele osób – zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele. Emocje towarzyszące uroczystości tknęły nasze serca do głębokiej refleksji. Wzruszenie udzieliło się wszystkim uczestnikom apelu, szczególne emocje wywołała recytacja wiersza "Stoisz przed życiem". Nie jednej osobie zakręciła się łza w oku...

Zobacz więcej zdjęć

Atmosferę dopełniła prezentacja zdjęć naszych absolwentów, przedstawiająca trzy lata spędzone w naszej szkole. Wychowankowie naszego liceum zostali obdarowani drobnymi upominkami przez uczniów klasy II LO i Pana Burmistrza. Po raz pierwszy w historii szkoły absolwenci liceum wręczyli Pani Dyrektor pamiatkowe tablo, które zapoczątkuje kolejny fragment historii i tradycji naszego liceum. Dziękujemy Wam za wspólne lata spędzone razem w murach naszej szkoły. Miło nam było spotykać Was na korytarzach podczas przerw. Będzie nam Was brakowało. <3

Życzymy Wam powodzenia w dorosłym życiu II LO