Integracja w LO

Opublikowano w Życie szkolne

W piątek 04 października odbył się dzień integracji dla uczniów klasy I LO. Impreza rozpoczęła się obiadem. Od godziny 15 30 przez prawie dwie godziny rozgrywał się mecz piłki siatkowej pomiędzy uczniami, a nauczycielami wychowania fizycznego. Oczywiście nauczyciele wygrali, ale I LO również mogła pochwalić się dobrym wynikiem, walczyła do końca.

 

Zobacz więcęj zdjęć w galerii

Następnie odbyła się gra integracyjna, podchody po szkole, w której uczestniczyło pięć drużyn (Żółci, Zieloni, Pomarańczowi, Fioletowi, Czarni) . Zabawa polegała na wypełnianiu poszczególnych zadań umieszczonych w szkole, w różnych klasach i zbieraniu określonych przedmiotów, by móc wykonywać kolejne. Następnie klasa wzięła udział w dwóch konkurencjach sportowych. Największy sukces odniosła drużyna Fioletowych, gromadząc największą i8lość punktów. Po kolacji odbyła się dyskoteka połączona z grami i tańcami integracyjnymi. Nie zabrakło znanej nam wszystkim belgijki. Było dużo dobrej muzyki.... i śmiechu. Czas spędziliśmy w przyjacielskiej i miłej atmosferze:)
A oto jedno z zadań, które mieliśmy wykonać- wymyślić wierszyk o szkole.

Kamil


Nasza szkoło piękna i wesoła.
Wszyscy uśmiechnięci dookoła.
Rano wbijamy z uśmiechem na twarzy, a wieczorem odpoczynek się marzy.
Nauczyciele zawsze dla nas mili.
Chcą byśmy w przyszłości kimś mądrym byli!!!


Nasza szkoła jest wesoła, od nauki boli głowa, atmosfera jest bombowa, a na przerwach rytm belgijki rozwesela nasze minki. :)


Szkoło, Ty mój Domie!
Jesteś jak jądro w atomie.
Ty dajesz mi siłę, bym mógł
przetrwać tę mogiłę.
Kocham Cię szczerze,
boś Ty skarbem mym i mocno w to wierzę,
że Ty natchnieniem mym.
Obdarzyłaś mnie szczerze, w dużej mierze w wielkim śmierdzącym serze.


Szkoła jest wesoła, bardzo kolorowa, radośnie nas woła, huczy niczym sowa!


Oto przed państwem nasza szkoła, w każdej klasie nauczycielka wesoła.
Best team tam np.:
Pani z matematyki, która przy tablicy robi świetne triki .
Pani z niemca i angielskiego różnych słówek Cię nauczy kolego.
Są i wuefiści, którzy są zaczepiści.
Pani Dyrektorka nie jest zła i najładniejszy uśmiech ma.
Więc kolego chodź do szkoły, a będziesz cały czas wesoły.