Konkurs o HIV/AIDS "Warto wiedzieć – plus czy minus"

Opublikowano w Życie szkolne

16 grudnia 2015r. w Kluczborku odbył się V Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem "Warto wiedzieć – plus czy minus ?" organizowany przez Państwowy Inspektorat Sanitarny w Kluczborku w ramach realizacji zadań wynikających z Krajowego Programu Zwalczania AIDS i Zapobiegania Zakażeniom HIV, V Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem "Warto wiedzieć – plus czy minus ?"

 

W konkursie brały udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalnej powiatu kluczborskiego.

Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Klaudia Zowada kl.I, Ewa Betkier kl.II, Natalia Sarnowska kl.II, Sara Lewek kl.III.

Uczennica naszej szkoły Sara Lewek zdobyła I miejsce otrzymując największą ilość punktów. Pokonała wszystkie szkoły ponadgimnazjalnej.

Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Kluczborski Pan Piotr Pośpiech.

Opiekun : A. Sęk