Paczki świąteczne

Opublikowano w Życie szkolne

7 i 14 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w kweście ulicznej PCK. Młodzież zbierała fundusze na zorganizowanie paczek świątecznych dla uczniów naszego gimnazjum i liceum. Do akcji włączyła się cała społeczność wołczyńska i okolice. Napotkani przechodnie oraz pracownicy różnych instytucji chętnie wrzucali do puszek pieniądze, z góry bardzo im dziękujemy. Z zebranej kwoty udało nam się przygotować 29 paczek dla uczniów naszej szkoły. Młodzież zbierała również w klasach produkty żywnościowe, kosmetyczne, pielęgnacyjne, z których później w świetlicy szkolnej pod opieką nauczycieli robiliśmy z uczniami paczki.

Ta akcja przedświąteczna ma już swoją tradycję, ponieważ od 12 lat udaje nam się zebrać odpowiednią kwotę pieniędzy i zorganizować drobne upominki dla naszych uczniów.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy Wołczyna i okolic będą nadal nas wspierać w tych przedsięwzięciach, z góry im dziękujemy i prosimy o więcej .

Opiekun szkolnego koła PCK : A. Sęk
Kierownik świetlicy: E. Głuszko – Poterałowicz