Nasi uczniowie na konkursach

Opublikowano w Życie szkolne

XVII Turniej Człowiek i jego środowisko

27.03.2019r. w Kluczborku odbył się regionalny XVII Turniej Człowiek i Jego Środowisko. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Laura Bezpałko kl.VII B, Zuzanna Jaszczak kl. VII B oraz Dagmara Kościuk. Jedna z uczennic wypadła bardzo dobrze i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

XIV Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu

Kolejna była XIV Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu, w której również braliśmy udział. Uczennice, które reprezentowały nasza szkołę: Natalia Wojciechowska kl.VII D, Dagmara Kościuk kl. VIII D oraz Marta Kościuk kl. VIII D wypadły jeszcze lepiej. Marta Kościuk zajęła II miejsce, a Dagmara Kościuk I miejsce kwalifikując się do etapu wojewódzkiego olimpiady. Wszystkim dziękujemy za udział i zajęcie wysokiego miejsca, Gratulujemy !!!.